• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Bug harta , presupun

  • Autor subiect DeletedUser322
  • Data de început

DeletedUser322

Guest
am descoperit un jucator pe harta si am acordat un ajutor intre vecini , toate ok , in 23 de ore am primit ajutor de la acel vecin , toate buna dupa care , hop jucatorul respectiv se pare ca adisparut si trebuie sa`l descopar iar ???? cum asa ? pe harta nu apare ca si desoperit
image.jpg

image.jpg

oare a mai patit cineva ? :) mersi ..papa
 

DeletedUser

Guest
Nu am mai pățit până acum o chestie ca asta. Cred eu că e bug, ne va lămuri Elmer(vânătorul) sau vreun moderator.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Nu vad nimic in neregula. Jucatorul dulcineea nu a fost descoperit si in continuare nu este. Tehnic nici nu aveai cum, uitandu-ne la locatiile unde ai ajuns cu cercetarea (toate sunt blocate in jur). De asemenea jucatorul respectiv nu a primit ajutor de la tine, s-ar fi aflat in log. Desigur, dulcineea te-a descoperit insa si iti poate acorda ajutor, precum se vede si in notificarile tale. Fiecare player poate acorda ajutor celor descoperiti, astfel, de la unii doar primesti pana ii descoperi la randul tau.
 

DeletedUser322

Guest
cati jucatori am ajutat , nici unul nu apare in logul respectiv, probabil mi sa parut doar , :) mersi oricum pentru luminare , poti inchide topicu ca nu`s are rostu logic vorbind :)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Pai nu in logul tau, ci in logul jucatorului respectiv ma refeream ca nu apare ajutorul tau. In notificari apare doar ajutorul primit, nu si cel acordat.
 
Sus