• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Black Friday Special

ULISE

Ascended
Dupa cum am mai scris eu am jucat si joc foarte multe jocuri. Printre aceste jocuri (in marea lor majoritate de tip browser) inca se mai numara si Elvenar.
Este stiut ca politica acestor jocuri de tip "gratis" pe browser este de a te atrage in joc si ulterior sa te "momeasca" cu diverse avantaje si facilitati, necesare unei avansari mai rapide in joc, toate aceste avantaje fiind contracost, lucru perfect justificat in economia de piata!

Totusi exista si momente, cu ocazia unor serbatori: Craciun, Pasti, Halloween, Valentine's day, etc., cand sunt oferite diverse cadouri chiar total pe gratis.

Definitia unui cadou este: obiect primit de la cineva sau oferit cuiva în semn de prietenie, atenție, iar eu cred ca un cadou trebuie sa fie cat de cat util.

Problema esta ca din cate multitudinea de jocuri doar in Elvenar se ofera "cadouri" gratuite total inutile.

Intrbarea adresata staff-ului Elvenar este: chiar vi se usca mana daca ofereati si voi macar odata pe an un cadou cu utilitate pentru joc. Acest Dragon de pamant ca si altele asemea lui oferite in trecut au o singura utilitate: pot fi vandute la crafting pentru a obtine fragmente de vraja!!!!:(:confused:


PS 1
Acest Dragon de pamant seamana cu bibelourile sau florile de plastic pe care le primeam inainte de Revolutie de la: rude, prieteni sau colegi.
Macar daca ne dadeau o tigaie ;)

PS 2
Desigur o sa-mi spuneti: calul de dar nu se cauta la dinti, dar si sa primesti in permanenta numai gloabe mai bine darami grajdul!
 
Ultima editare:
Sus