• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. FRin

    Craftare

    Inteleg sa primim 4 propuneri la craft atata timp cat avem una in lucru ( aceasta poate fi anulata ), insa cand craftarea este finalizata nu se mai poate anula, deci ar trebui sa primim 5 propuneri.
  2. FRin

    Feedback Discuții - Mutarea jucătorilor

    pozitia mea fata de centru 25/-45
  3. FRin

    Artefacte

    Multam frumos! Am verificat, artefactele raman, nivelul cladirii este neschimbat la reconstructie.
  4. FRin

    Artefacte

    La stergerea unei cladiri evolutive din oras, artefactele investite in ea, se pierd? S-a schimbat ceva intre timp?
  5. FRin

    Feedback Discuții - Răzbunarea exilului

    "Cea mai buna Pulbere zburatoare" - ultimele 3 litere se suprapun peste cantitate
  6. FRin

    Feedback Discuții - Spirit de echipă

    max 5 negustori si totusi sunt jucatori cu zeci de oferte :)
  7. FRin

    Feedback Discuții - Spirit de echipă

    De ce cercetarea minunilor stravechi cere marfa capitolului, desi nu sunt incluse in lantul tehnologic?
  8. FRin

    Rasa

    "Colecteaza 80k luxuri" misiune impinsa inainte de ultima cercetare, cand ai deja 90% luxuri din cerinte, in inventar. Care e rostul ei?
  9. FRin

    Probleme cu jocul

    la fel am patit si eu
  10. FRin

    Feedback Discuții - Ambasade

    Am senzatia ca toata structura e construita cu gandul la stocurile noastre de "Profit portal". Si asta le-a limitat drastic fantezia.
  11. FRin

    Artefacte

    E posibil ca probabilitatea de aparitie a "produselor" propuse in pag. de crafting sa scada sau sa creasca functie de cat de des au fost "cumparate"?
  12. FRin

    Feedback Discuții versiunea 1.101

    Utile implementarile de la minuni si ajutor in fratie. Multam frumos si la mai multe! :)
  13. FRin

    Artefacte

    La stergerea unei cladiri evolutive din oras, artefactele investite in ea, se pierd?
  14. FRin

    Recompense turnir !

    Aceeasi situatie si la mine
  15. FRin

    Aventura

    Pentru fratiile care au ajuns la gropi, pot fi dezactivate insignele de care nu mai au nevoie?
  16. FRin

    Event Discuții - Magia Iernii 2019

    Cercetează 1 Provincie sau cercetează 1 Tehnologie. cum cercetarea dureaza 5 zile....magia s-a sfarsit.
  17. FRin

    Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

    As zice, cand o facem, sa raspundem ca la audit, strict la subiect :) Info de genul "Ori turnirul este cel mai important in jocul acesta!" s-ar putea intoarce imptriva nostra :)
  18. FRin

    Event Discuții - Magia Iernii 2019

    misiunile bonus..... buna gluma. macar de-ar fi rulat paralel cu misiunile +50 funde; ase e doar umor negru
  19. FRin

    Feedback Discuții - Elvarieni

    Frumoase cladirile noului capitol. Multam!
  20. FRin

    Numărăm diamante

    119:diamond:
Sus