• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Giuliano

    Bara/fragmente de runa

    Nu ar fi ok sa nu se mai piarda atatea fragmente de rune si sa se poata aduna intr-o bara ca cea a punctelor?turnir de turnir saptamana de saptamana pierdem pt ca nu se contorizeaza decat 10 bucati.
  2. Giuliano

    Modernizare minuni la ultimul capitol

    La ultimul capitol cand vreau sa modernizez una din cele 2 minuni cu diamante neavand resursele necesare primesc eroare spunandu-mi ca nu am resursele necesare.Precisez ca acest lucru se intampla pe aplicatia de mobil.Cand trec pe pc.se poate.
  3. Giuliano

    Capitol 20

    La noua era sunt la misiunea in care in cere sa am 9 fabrici de level 34 si una de otel de level 34 sau mai mare.Am 4 fabrici de otel si nu-mi da ca bifata misiunea.
  4. Giuliano

    Turla

    33d02h.
  5. Giuliano

    Misiuni Rasa Razbunarea Exilului

    Sunt la cercetarea unde se deblocheaza padurar pro.i-am dat skip pt.ca aveam acea varianta si din acel moment nu imi mai apare nici o misiune de la noua rasa. Adica ma refer la misiunea din joc unde imi cere sa deblochez padurar pro dar am dat skip..si cam atat/nu mai apare nici o misiune de la...
  6. Giuliano

    Artefacte la academie.

    A trecut mai bine de o saptamana de cand a inceput acest event si de cand avem posibilitatea sa craftam la academie artefactele de pheonix de foc.Mesaje push etc,etc...problema este ca ele nu prea sunt pe acolo.Poate pe la altii apar dar eu intr-o saptamana nu am primit acest artefact decat o...
  7. Giuliano

    Rasa

    Am si eu o intrebare legata de joc. Am terminat toate cercetarile din ultima rasa unur si nu ma lasa sa dau skip la misunea care o am activa in meniu.Efectiv jocul ma obliga sa joc mai departe ceva ce am terminat deja?Ce anume trebuie sa fac pentru a da misunile mai departe fara sa le mai fac...
  8. Giuliano

    Minune straveche..breasla negustorului.

    Am observat acum dupa masa cand am venit de la serviciu o eroare la minunea breasla negustorului pe care o am in teren si anume.Aseara i-am dat upgrade la un level mai mare si necesita in jur a 20 si ceva de ore.,,imi arata acum level 8.Deci teoretic ar mai fi in jur de 8 ore pana se...
Sus