• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. ARTUR78

    Intrare in Fratie

  2. ARTUR78

    Event Discuții - Evoluția Phoenixului

    La mine funcționează.
  3. ARTUR78

    Numărăm diamante

    39 :diamond:
  4. ARTUR78

    Numărăm diamante

    6:diamond:
  5. ARTUR78

    Cea mai lungă frază

    care
  6. ARTUR78

    Negustor - nivel 3

    La capitolul Elementali exista o cercetare care se numeste Negustor extins. In momentul in care aceasta cercetare este finalizata Negustorul se poate moderniza.
  7. ARTUR78

    Probleme cu cultura !

    Strada cunostintelor ofera 117 cultura doar daca este amplasata pe un spatiu gol. In cazul in care este amplasata peste o alta strada va oferi doar diferenta dintre 117 si cultura oferita deja.
  8. ARTUR78

    Viteza creare imbunatatire

    Nu se poate face asa ceva deoarece in functie de imbunatatirea pe care un jucator vrea sa o creeze are nevoie de 2, 3 sau 4 relicve. Asadar timpul de creare difera in functie de numarul de relicve necesare.
  9. ARTUR78

    Cea mai lungă frază

    bucuria
  10. ARTUR78

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    @lusiffer se pot cita mai mulți utilizatori în cadrul aceluiași mesaj. În partea dreapta jos a mesajului sunt trei tab-uri Îmi place, + Citat si Răspuns cu citat. Îl folosești pe cel de-al doilea de câte ori dorești și apoi ai butonul Inserează citate...
  11. ARTUR78

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Recompensele din cufere le primesc doar cei care au pus cel putin o insigna. Mai multe informatii fasesti in link-ul urmator: https://ro.wiki.elvenar.com/index.php?title=Aventurile_Fr%C4%83%C8%9Biei
  12. ARTUR78

    Salutare Oameni si Elfi !!!

    Bine ai venit!
  13. ARTUR78

    vanzare cladire

    Orice cladire pe care o stergi din oras indiferent de modalitatea prin care a fost obtinuta se pierde definitiv. Nu exista modalitatea de a o transfera in Inventar.
  14. ARTUR78

    Sunt un pitic mişto!

    Mesajul si implicit toate raspunsurile au fost mutate la sectiunea off topic unde nu exista butonul Imi place.
  15. ARTUR78

    Cladiri culturale

    Ulise am citit din nou postarea initiala si am inteles ca nu era vorba despre faptul ca nu stia ce se intampla, ci era o nemultumire si sunt de aceeasi parere cu crissta deoarece unele cladiri le-am luat doar pentru ca dadeau unelte. Bineinteles ca nu mai are importanta pentru ca oricum sterg...
  16. ARTUR78

    Cladiri culturale

    In versiunea 1.45 s-au facut unele modificari care pot fi citite aici: https://ro.forum.elvenar.com/index.php?threads/versiunea-1-45.1253/#post-12215
  17. ARTUR78

    Dispar cladiri

    Trimite tichet la Suport si vor investiga.
  18. ARTUR78

    Concurs Am plecat să colindăm... bradul să vi-l arătăm :D

    Felicitari tuturor participantilor!:)
  19. ARTUR78

    LA MULȚI ANI!

    Bine v-am găsit în Noul An! Vă doresc ca acesta să fie plin de realizări atât în viața de zi cu zi, cât și în această lume virtuală pe care toți o îndrăgim!
  20. ARTUR78

    Concurs Am plecat să colindăm... bradul să vi-l arătăm :D

    O, ce veste minunată În Elvenar ni s-arată Astăzi s-a născut Minunat concurs Cum au spus Adminii. Afară ninge liniștit, În casă arde focul; Iar noi pe lângă Elmer stând, De mult uitarăm jocul. Misiunile le-am terminat, Dar cine să se culce? Producții sunt de recoltat Chiar dacă somnu-i dulce...
Sus