• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Aventuri nov 2020

    Cand incep aventurile ?
  2. O propunere referitor la piata

    Va rog, sa incercati sa analizati o varianta de piata, la care sa putem tranzactiona si relicve. Chiar cu restrictii sau/si penalizari . Personal ma chinui cu pietre pretioase. La academie imi cere si la Catalizator de combinare si la Productia magica. Altii au alte prioritati. Evident ca numai...
  3. Jocul prin telefon

    Cine poate sa-mi spuna , cum pot sa schimb denumirea orasului ? Multumesc frumos !
  4. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Solstitiul de vara; Ninsoarea; Renasterea Phoenixului
  5. Carnaval

    Astazi am castigat 1 "4x stimulente de 14 ore" . Nu imi apare in gestiune .
  6. Oferte la negustor

    Cat timp se tin ofertele, daca nu sunt acceptate ?
  7. Aventura fara recompense

    Degeaba am tras la aventura (locul 4) , degeaba am primit mesaj ca am primit 6000 puncte, punctele nu s-au materializat la jucatori . De ce ? Chiar asa de greu este ?
  8. Propunere catre dezvoltatori

    Din discutiile cu colegii de joc reiese un fapt foarte enervant. Multa lume solicita motivarea cabanei constructorilor. Insa acesta se gaseste tare greu . Va solicitam o modificare a graficii astfel incat acesta sa fie vizibila , sa "sara in ochi" . Stiu, ca nu este usor sa gasiti o varianta...
  9. Ce se promite si ce sa da ?

    Promisiunea : "A fost făcută o reechilibrare și la Centrul de comerț din Elvenar, care crește producția totală de semințe. Timpul de producție a fost, de asemenea, redus de la 24 de ore, la 12 ore" Realitatea : Nici poveste Promisunea : se rezolva blocajele Realitatea: a fost o gluma proasta...
Sus