• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. LoraThos

    Elvenar mobil eroare

    Nu ma mai pot autentifica pe elvenar mobil. imi spune ca parola este incorecta desi nu e schimbata si este aceeasi folosita pe varianta browser pe care merge fara probleme.
  2. LoraThos

    Puncte de cunoastere

    Eu am ajuns sa cumpar un punct de cunoastere cu 1025K de monede. Please, spuneti-mi ca nu e gandit sistemul asta de cumparare a PC-urilor atat de stupid incat sa nu existe un reset ever la pretul punctelor...
  3. LoraThos

    Frăția Silmaril caută membri activi

    Salut, căutăm jucători activi care sunt interesați de devoltarea în joc, atât individuală cât și colectivă. Suntem o frăție unită, cu toții suntem foarte săritori să ajutăm atunci când avem cu ce, nu suntem non-stop în joc însă suntem activi zilnic. Dacă nu puteți respecta următoarele reguli...
  4. LoraThos

    Misiuni zane

    Salut, nu urmaresc sa fac toate misiunile capitolelor si cand voi trece la urmatoarea rasa, orci si goblini (ceea ce se va intampla foarte curand) voi ramane cu misiunile zanelor blocate? (nu exista optiunea sa renunti)
  5. LoraThos

    Bug comori gasite la colegii carora le acord ajutor

    https://postimg.org/image/g74fyvku9/ ce glumita :)) cu toate astea e a treia oara pe ziua de azi. nu apare nimic nou in inventar (relicva, punct sau vraja) si treaba asta se intampla aproape in fiecare zi de ceva timp.
  6. LoraThos

    Cladiri culturale castigate

    Salut, ce solutii exista sa scoatem cladirile culturale castigate de pe harta fara a le vinde? Nu este nicio optiune de a le pune la loc in inventar.
  7. LoraThos

    nu e bug dar e problema de grafica

    se intampla destul de des treaba asta. asta si sa nu pot vedea traseele diviziilor mele (hexagoanele hasurate).
  8. LoraThos

    Fragmente de rune

    salutare nu stiu daca e bug sau asa a fost construit jocul in privinta fragmentelor de rune, insa de ceva timp primesc doar rune ale cladirilor pe care le-am construit deja si cand primesc pentru celelalte cladiri, toate runele sunt sparte, inclusiv runa formata din fragmente. e destul de...
Sus