• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. LoraThos

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    A doua saptamana de turla: 3 din 4 cufere cu fragmente de vraja, un artefact, 15 diamante si reduceri de timp + stimulente de monede consumate, apoi, tot in turla. Revin.
  2. LoraThos

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    Pentru jucatorii mari e inutila schimbarea (desi nici cu biblioteca aia nu mi-e rusine... am in inventar peste 10 bucati din fiecare cladire din set), iar pentru jucatorii mici e apa de ploaie pentru ca cele 6 saptamani date la dispozitie sunt o mare batjocura. Am facut toata turla si nu am...
  3. LoraThos

    Stiri de pe beta

    In sfarsit! 2 Phoenicsi asteapta artefacte de mai bine de un an.
  4. LoraThos

    Event Discuții - Carnavalul Elvarian 2019

    Nu, nu le-am omis. Chiar nu le-am primit, asadar acel `deloc` trebuie reevaluat. Si da, iti dai seama ca am dat si refresh-uri si m-am si delogat, ba chiar mi-am consumat jumatate din bomboane de pe telefon ca sa verific daca intampin aceeasi problema dar nu am mai primit bomboane la cuferele...
  5. LoraThos

    Event Discuții - Carnavalul Elvarian 2019

    BUG - Astazi am castigat peste 500 de bomboane din cufere, care insa nu mi s-au cumulat bomboanelor deja stranse pe parcursul evenimentului. Nici cele stranse din oras. Si continua sa se intample asta...
  6. LoraThos

    Elvenar mobil eroare

    Nu ma mai pot autentifica pe elvenar mobil. imi spune ca parola este incorecta desi nu e schimbata si este aceeasi folosita pe varianta browser pe care merge fara probleme.
  7. LoraThos

    Puncte de cunoastere

    trist...
  8. LoraThos

    Puncte de cunoastere

    Eu am ajuns sa cumpar un punct de cunoastere cu 1025K de monede. Please, spuneti-mi ca nu e gandit sistemul asta de cumparare a PC-urilor atat de stupid incat sa nu existe un reset ever la pretul punctelor...
  9. LoraThos

    Event Discuții - Evenimentul Iernii 2017: Trei Giganți ai Ghețarului

    Stie careva daca si cand vor mai fi zile de cantitate dubla a coroanelor?
  10. LoraThos

    Feedback Discuții - Elvenar pe mobil

    iti arata doar primaria si cultura pentru ca jucatorul vizitat are maximul de motivari pe cabana constructorilor deja atins. mie mi se pare genial ca functioneaza atat de usor, scutesti o gramada de timp si dezvoltatorii au fost super atenti la detalii incat sa puna in optiunile de ajutor...
  11. LoraThos

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Te contrazic. Au fost doua zile in care au bagat numar dublu de castane (40 la coaja mare in loc de 20). Eu am terminat event-ul in 8 zile si mi-am consumat castanele doar in aceste zile. Cu alte serii de cate 140 sau 200 de alune castigate deblocand coaja mare, am reusit sa obtin pentru prima...
  12. LoraThos

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Superb! Many thanks kind sir :D
  13. LoraThos

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Poate fi gasita imaginea eventului la o calitate mai buna (ca cea de la event-ul trecut :p)? E superba de pus pe background.
  14. LoraThos

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

    Blanita mea, care ma insoteste pretutindeni de 9 ani
  15. LoraThos

    Mascarada, partea II

    1. produceti bauturi de 50 de ori (5 min) 2. produceti paine de 30 de ori (1 ora) 3. cercetati o provincie sau modernizati o cladire de cel putin nivel 10 4. rezolvati 26 de conflicte sau castigati 26 de relicve 5. cercetati o tehnologie sau modernizati o cladire de cel putin nivel 12 6...
  16. LoraThos

    Misiuni zane

    poti debloca tehnologia de stimulare din meniul Cercetare.
  17. LoraThos

    Frăția Silmaril caută membri activi

    Salut, căutăm jucători activi care sunt interesați de devoltarea în joc, atât individuală cât și colectivă. Suntem o frăție unită, cu toții suntem foarte săritori să ajutăm atunci când avem cu ce, nu suntem non-stop în joc însă suntem activi zilnic. Dacă nu puteți respecta următoarele reguli...
  18. LoraThos

    Rise of Pheonix - eveniment nou

    Tocmai mi s-a intamplat si mie acum. Iar premiul zilnic este acelasi de ieri (29.03), Unicornul Curcubeu. E vreun bug?
  19. LoraThos

    Misiuni zane

    Salut, nu urmaresc sa fac toate misiunile capitolelor si cand voi trece la urmatoarea rasa, orci si goblini (ceea ce se va intampla foarte curand) voi ramane cu misiunile zanelor blocate? (nu exista optiunea sa renunti)
Sus