• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Discuții Coșulețul cu ouă revine, se întoarce, lovește din nou, etc

    pan la urma unde sa punem creatiile? ca ai inchis topicul si nu se pot da raspunsuri :))))
  2. Feedback Discuții - Reechilibrarea vechilor clădiri de eveniment

    La Glacier Garden toate sunt pe - deci s-a luat fata decat s-a dat initial, si cred ca daca mai sap mai dau de cateva corectate pe - care ocupa o gramada de loc si care au costat resurse destul de multe sa ajungi la ele in evente. unde e schimbarea aia benefica? fratiile care nu au ajuns...
  3. Feedback Discuții - Reechilibrarea vechilor clădiri de eveniment

    au echilibrat ca si la luptele prin provincii. au taiat tot ce au dat :( acu tre sa stau inca o luna juma sa recuperz 800 si ceva populatie ca echilibristica lor m-a lasat pe - :(((((
  4. Lupte in turnir imposibile

    e imposibil de luptat demuult nu e asta mai special. daca nici negocieri nu am cu ce face asta e. joaca aia care or avea cu ce negocia. provincii nu, turnir nu, constructiile termin acusi spatiu, apoi mai vad daca mai ce juca si daca nu, imi caut alt joc nu ma mai stresez din cauza astuia.
  5. Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Nu merge. Apar contribuitorii de la aventura anterioara, la primul steag si nu se poate completa nimic in plus.
  6. Lupte in turnir imposibile

    mai lupta careva in afara de admini, si sa obtina si victorii? da sa nu fie doar supravietuiri de juma de divizie sau 1-2 soldati din 5 divizii. eu am renuntat la lupte de vre-o 4 luni. nu are nici un rost. trupele au ajuns inutile la ce intalnesc in provincii sau turniruri. deocamdata adun...
  7. Event Discuții - Un copac încântător

    stau blocat in cercetare la orci de 2 luni de zile cu ciupercile si prada si vreti sa cercetez o tehnologie in 14 zile? facut 15 misiuni, si restul sa le faca cine poate. :(
  8. sansa la Rune

    din lipsa de buton editare... in seara asta am luat 5 rune, la galeriile muntelui la care imi lipsea o singura runa, la cufarul mare de 140 esenta. Nici una din ele unica utilizabila. Chiar asa ghinion sa am(din 20 de rune, nici una unica????)? Sau vor diamante pe runele unice si restul nu au...
  9. sansa la Rune

    60 de rune? putine. ca sa fii sigur ca le completezi pe toate 9 iti trebu 90 :))) am avut 15 rune castigate pentru turnurile prosperitatii, la care aveam o singura runa pusa. din 15 rune 10 or fost dubluri ale unicei rune detinute. din 10 rune abia am facut o runa utila. dupa care am mai...
  10. Feedback Discuții - Schimbări viitoare pentru Turniruri

    bine, bine, dar aproape toate schimbarile majore or fost sa iti dea in cap ca ai ajuns prea departe sau te dezvolti prea repede(fara diamante)
  11. Feedback Discuții - Schimbări viitoare pentru Turniruri

    astia cer orci de la prima runda de turnir???? in vechiul turnir nu s-a intamplat asta nici la a 4 runda. in provincii orci, in turnir orci. in provincii lupte grele pan la imposibile in turnir au ajuns la jumatea celor din provincii. vreti sa puneti bete in roate cu orice pret???? s-ar putea ca...
  12. Upgrade fabrici Orci și Goblini

    cam de pe la gnomi imi apar o fabrica in romana si 2 in engleza, la gnomi e tradusa pentru fabrica de otel si celelalte au ramas in engleza, la zane e tradusa fabrica de matase si celelalte 2 or ramas in engleza. la orci inca nu am ajuns.
  13. Feedback Discuții Versiunea 1.21

    bun si ce fac cu noile "muste" de nivel I in provincii unde dau numai de "dinozauri" de nivel II si III. Am incercat si driada, si magul florilor, si calretul inaripat cu unicul rezultat infrangere. ori trebuiau bagate mai devreme si sa ajunga la acelasi nivel cu trupele existente, ori sa aiba...
  14. Provincii

    De cand au schimbat sistemul de lupta am castigat doar 2 lupte intro provincie in care au redus nr de trupe/divizie al adversarilor. Mai am 6 lupte de dat in provincia aia. In rest am inchis cazarma si am mai ridicat 2 fabrici, nu avea rost sa mai produc trupe care pica ca mustele pe campul de...
  15. Discuții Concurs - Pui de-un pui, ce ne propui ?

    pai e simpla parca reteta. nu e a mea, am avut bucatar bun :))))) "pui apă, pui sare, pui morcovi, pui roșii, pui nu pui, ca ai pus deja de 4ori" :)))) cred ca e de post :))))
  16. Feedback Discuții Versiunea 1.17

    ati facut flenduri tot sistemul de lupta. eu in momentul asta produc trupe degeaba, ca sa nu se umple primaria cu unelte. pana nu se clarifica in ce directie se va merge cu luptele, trec pe fabrici. cand o sa ajung sa negociez cu orci, cred ca o sa ma opresc de tot ca nu o sa mai am ce juca.
  17. Feedback Discuții Versiunea 1.17

    am negogiat o provincie de turneu ca am luat bataie indiferent ce puneam in teren manual jucat sau automat si nu mi-a dat nici un punct de cunoastere din 2. nu am numarat sa vad daca mi-a dat relicvele ca nu am stimulate cristalele asa ca nu stiu daca daca m-au faultat si la ele. deocamdata in...
  18. Bug eveniment halloween

    la 9 textul iar e gresit scrie de 2 cladiri si in realitate sunt 3 la contor :)
  19. Bug eveniment halloween

    am incurcat rubricile, trebuia la celalata sectiune cu greseli in text trecut. da amu bine ca s-o lamurit.
Sus