• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Concursuri in joc

    Concursul in joc aflat in desfasurare este primul la care particip, nu sunt un jucator vechi, dar ma gandesc ca ar fi foarte util daca am cunoaste din timp cerintele concursului. In acest fel am putea sa ne planificam resursele si timpul pe care il alocam concursului. Aceasta propunere poate fi...
  2. Vizita vecini si membri fratiei

    In acest moment poti vizita si acorda ajutor colegilor din fratie si vecinilor dupa fix 24 ore de la ultima vizita, nu ar fi mai usor pentru jucator sa-si poata face aceste vizite o data pe zi indiferent de ora? In aceste conditii jucatorul nu ar mai fi legat de ora iar frecventa vizitelor ar fi...
  3. Extindere cladiri

    Nu stiu daca este bug sau caracteristica de joc dar unele cladiri care prin trecerea la un nivel superior isi maresc suprafata, desi exista spatiu suficient, doar pentru faptul ca este legata la drum pe o anumita latura nu permite extinderea. Acest lucru l-am observat la depozitul de arme si...
Sus