• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. momi

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Fara indoiala-Fantana dorintelor....diamante;)
  2. momi

    Event Discuții - Solstițiul de vară

    Dragilor,va rog mult sa ma luminati si pe mine..ce sunt si unde se obtin viziunile iluzorii?multumesc anticipat!
  3. momi

    Concurs - Hanul Gravitației

    "8 Aprilie: Anunțăm câștigătorii săptămâna aceasta!"....astazi este 9 aprilie,cand aflam si noi finalul?
  4. momi

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    EPISODUL3-HANUL GRAVITATIEI 1.Noaptea Valpurgiei-23.04.2018 2.Woodelvenstook-09.07.2018 3.Povestea lunii ratacitoare-23.08.2018 4.Carnaval-22.02.2019
  5. momi

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    EPISODUL 2-HANUL GRAVITATIEI 1.Marsul turmelor-06 iulie 2017 2.Ascensiunea lui Eldrasil-28 sept.2017 3.Misiunile lui Robert Barbarosie part.2-23.01.2018
  6. momi

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1.codexul soarelui-ev.solstitiul de vara-8 august 2016 2.om de zapada lenes-ev.regele zapezilor si ninsoarea-5 decembrie 2016 3.renasterea phoenixului-ev.renasterea pasarii phoenix-20 martie 2017
  7. momi

    Discuții Concurs - Mărțișor

    Mult mi-ar placea daca as citi creatii proprii,originale si nu copy paste de pe google-felicitari si urari de.....
  8. momi

    Event Discuții - Magia iernii 2018

    Va urez succes!
  9. momi

    Feedback Discuții versiunea 1.65

    Unde se gaseste rubrica "enable HTML5-client",ca la optiuni nu apare nimic,va rog,daca stie cineva sa ma lumineze....:confused:
  10. momi

    Chat

    ceva probleme la chat in dimineata asta?
  11. momi

    Feedback Discuții versiunea 1.63

    La update ati amutit si jocul?;)
  12. momi

    Feedback Discuții - Amuni

    o greseala-atelier lev.30-9 ore-24320 provizii????
  13. momi

    Event Discuții - Festivalul Woodelvenstock!

    am ajuns deja la mis.38 si este doar o singura varianta:(
  14. momi

    Event Discuții - Festivalul Woodelvenstock!

    O intrebare si un sfat,va rog frumos,de la cei cu vechime in Elvenar:un jucator incepator,sa zicem,ajuns cu cercetarea la cap.2,pe la mijloc,cum poate rezolva mis.38 si 78 din acest event?Va multumesc daca ma puteti ajuta:eek:
  15. momi

    Feedback Discuții versiunea 1.47 + Elementali

    Azi nu cumva e 8 februarie??!!:rolleyes:
  16. momi

    Event Discuții - Misiunile lui Robert Barbăroșie

    sunt cam gresite misiunile postate:p
  17. momi

    Cadou de Craciun!

    Acest cadou....indiferent cum este,reprezinta un gest minunat din partea echipei Elvenar,un gest care nu a mai fost facut pana acum de la lansare,pentru care multumesc mult,am gasit un locusor mic de tot sa-l pun la loc de frunte....Sarbatori Fericite tuturor si PACE! :)
  18. momi

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Exact,despre asta spuneam si eu,de azi dimineatza se repeta incontinuu...asa poate trebuie...:confused:
  19. momi

    Cladire de la ultimul mare eveniment

    SI sfera e cumva patrata?;)
  20. momi

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    multumesc,nu mai tineam minte:D
Sus