• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Event Discuții - Ospățul fusion al Mamei Juul 2023

    Cred că e oarecum normal ca intr-o activitate de creație să fie și apară atât lucruri reușite cât și nereușite. Ii înțeleg pe cei care muncesc la așa ceva. Nu e deloc ușor să fii creativ si inovativ la comanda. Dar am încredere că la fel cum alte evenimente trecute au fost frumoase si atractive...
  2. Concurs Valentine's day 2023

    Se iau cinci boboci de umbra noptii, se lasa la inmuiat doua ore impreuna cu sapte muguri de bumbac. Se fierb la foc mic pana devin moi si pufosi. Se lasa sa se scurga intr-un strecurator. Se iau 300 grame de ochi de meduza, se spala bine, se condimenteaza cu piper, cardamom, coriandru si...
  3. Concurs Scrisoarea către Moș Crăciun

    Draga Moș Craciun, În drumurile tale acoperite de nămeți de cryomana te rog să vii și pe la mine dacă am fost cuminte. Mă găsești în satul vivace al Elvenarului. Mi-ar plăcea să îmi aduci din fabrica de Crăciun a Moșilor Yeti, o stea de iarna să îmi lumineze parcursul în Elvenar. Si cum fac...
  4. Probleme de conectare: serverul românesc!

    Eu nu mai pot sa ma conectez de pe telefon de 3 zile. L-am reinstalat. S-a reinstalat foarte greu. A luat cateva ore sa termine. Apoi se intra in joc foarte greu si nu apar cladirile.
  5. Concurs Ospățul Maestrului Panda roșu

    Dovleci - Campul de cereale Ceai purpuriu - Ceainaria Ciuperca rezistentei - Ferma de ciuperci Plante - Agricultura Supa priceperii - Ferma Piticilor
  6. Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

    Cladirea evenimentului are un design frumos si ofera recompense bogate.
  7. Feedback Discuții versiunea 1.151

    Foarte buna modificarea. Cred că ar fi bine să fie revizuite în acest sens si alte capitole. Sugerez ca la cercetările tehnologice de la un capitol să fie necesare mai mult acele mărfuri noi care se pot obține cu "profit portal" si mai puțin celelalte mărfuri noi.
  8. Discuții Concurs - Cuvinte ascunse și câteva întrebări

    La mine a ajuns premiul de vreo 3 săptămâni
Sus