• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. laurCO

    Numărăm diamante

    431:diamond:
  2. laurCO

    Numărăm diamante

    429:diamond:
  3. laurCO

    Cautam membri

    Mă logasem pe altceva și nu am văzut prima postare. Măcar asta să aibă succes, că nu prea mai sunt amatori acum ca vine căldura, vacanțele, etc. Pa! 8 locuri mai avem, căci am primit un prichindel. Sperăm că rămâne și vrea să se dezvolte.
  4. laurCO

    Numărăm diamante

    309:diamond:
  5. laurCO

    Numărăm diamante

    21:diamond:
  6. laurCO

    Cautam membri

    Frăția Dragon Heart caută jucători activi, dornici sa-si dezvolte orașele si sa participe la turla si turnir. Avem 9 locuri libere, va așteptăm! :)
  7. laurCO

    Feedback Discuții - Reechilibrări și caracteristici noi

    :cool: Sunt binevenite aceste îmbunătățiri. Ar fi benefic să primim la carting mai mulți "săculeți" adică hrana pentru favoriți, însă și folosirea fragmentelor de vrajă pentru catalizatori e super! Spor la treabă!
  8. laurCO

    Extinderi

    Mulțumesc pentru răspuns! Sunt la ultimul capitol, iar de 2 capitole nu am mai primit extindere pentru finalizarea de provincii, doar oferte cu diamante și cele din cercetare tehnologie. Spor în toate!
  9. laurCO

    Extinderi

    Când mai primim extinderi? La toate eventurile sunt misiuni, chiar multe, de a cerceta provincii, însa multi din frăția noastră au depășit deja limita numărului de provincii pentru acordarea de extinderi teren.
  10. laurCO

    Cautam membri

    Frăția Dragon Heart este una activa. In momentul de fata ducem lipsa de membri activi. Cei interesați sunt așteptați cu drag!
Sus