• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

    Gloria celor sprinteni - o cladire cu design foarte modern dar si foarte darnica, asta daca si norocul este de partea ta.
  2. Bun venit Zaniah!

    Bun Venit Zaniah! Mult succes pe acest post! Iti tinem pumnii!
  3. Misiunile noului event

    Multumesc!!
  4. Discuții Concurs - 1 decembrie 2021

    Revin, Am primit multumesc!!
  5. Discuții Concurs - 1 decembrie 2021

    Va salut, Am o intrebare, a primit cineva premiul (cele 300 cristale) de la acest concurs? Eu nu le-am primit. Va multumesc anticipat pentru raspuns! O zi cat mai buna sa aveti!
  6. Concurs 1 decembrie 2021

    A fost odata ca niciodata, O rasa noua aparuta, Razbunarea exilului numita, O rasa nou infrumusetata, Cu minuni, cladiri si personaje, Aparuta intr-o noua imprejurare, Aproape de o mare sarbatoare Cu bucurie-n suflet si fericire, Am inceput sa cant cu glas tare, Desteapta-te romane mare, Si...
  7. Concurs Povești la gura sobei

    Incercare Intr-o zi de vara aveam treaba pe laptop, in timp ce navigam pe netmi-a aparut undeva in coltul ecranului o reclama cuemblema "ELVENAR", curios, zic "hmm...ceva nou, ce este asta" si apas. Avand o experienta de 3-4 ani in jocuri online, mi s-a parut o noua provocare, "hai sa incerc"...
  8. Harta

    daca platesti bine ma bag ca vecin :)))
  9. Vanzare de artefacte sau alte obiecte de inventar

    O alta idee ar fi sa poata baga mai des promotii sa cumperi artefacte cu ajutorul cristalelor. Dar sa nu fi conditionat sa cumperi cristalele, ci sa le poti folosi si pe cele adunate din eventuri. Tot ar fi un ajutor.
  10. Vanzare de artefacte sau alte obiecte de inventar

    Buna ziua, Propun ca in cadrul pietei sa mai apara o rubica noua, unde sa putem pune la vanzare sau schimb de artefacte sau alte obiecte de inventar. Aceast schimb sa fie activa doar la nivel de fratie astfel dand o importanta mai mare fratiilor cu membrii activi. Propun acest subiect pentru...
  11. Concurs Vacanță

    - Lacul Rosu - Potrivit legendei, surparea de teren ar fi acoperit un sat, omorându-i atât pe locuitorii lui, cât și animalele. Apa adunată a avut culoarea roșie de așa de mult sânge, încât numele lacului a devenit atât Lacul Roșu, cât și Lacul Ucigaș.
  12. Concurs Vara în localitatea ta

    O ruina acum, cu o mare istorie in spate. In imagine se regaseste fosta cladirea a INTERPRINDERII MECANICA FINA Bucuresti (zona Obor). Din anul 1978 si pana spre sfarsitul anilor 1990 a fost sigurul producator roman de ceasuri de mana. Denumirea pe piata a fost: OREX . Traiesc o mare dezamagire...
  13. Convieetuirii

    ce profund esti Ulise :)) =)))
  14. Concurs Creatura

    Bautura misterioasa, Bautura misterioasa are ceva gustos la baza, Are ca ingrediente bune Lime, menta si portocale; Adaugam: ananas si piersica, Paharul in mana tremura, Emotia este mare, ca CIUDATUL e pretentios Adaugam si cola, in data Sa devina mai gustos, mai delicios, Ca CIUDATUL ii...
  15. Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Paste Fericit!!
Sus