• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. hulktim

    Event Discuții - Magia iernii 2021

    Am dat revendicare premiu Piatra Spectrala. Nu o gasesc nicaieri in inventar sau altundeva. Unde o pot vedea mai exact si ce face concret???
  2. hulktim

    Text marfuri capitolul XIX

    Cand dau la inventar marfuri de pe bara de sus, la Marfuri inaltate-Cea mai buna Pulbere zburatoare, numele marfii se suprapune cu cantiatatea de marfa din stoc (varianta browser).
  3. hulktim

    Feedback Discuții - Reechilibrări și caracteristici noi

    Alta nemultumire apropo de reechilibrari: La targ nu gasesc niciodata oferte de Cristal si Matase!! sunt pe cale de disparitie de mult timp.
  4. hulktim

    Feedback Discuții - Schimbările viitoare ale Turnirului

    Stii cumva cand se va baga in joc vraja Gura De Limpezire? Cea ce iti permite sa dai refresh la retetele de la crafting fara a fi nevoit sa cheltui 50 diamante. In sfarsit vine schimbarea turnirului! O astept de mult, mai ales ca pe beta este de mult.
  5. hulktim

    Feedback Discuții - Reechilibrări și caracteristici noi

    In legatura cu Hrana pentru favoriti, se da prea putina! Avem deja destule cladiri din eventuri si practic nu le putem da boost. Eu imi permit sa hranesc Phoenix-ul de foc, cateodata Ursul brun iar acum incerc Panda rosu. Solutia ar fi: mai des la crafting sau durata vrajii sa tina mai mult.
  6. hulktim

    ELVENAR

    Chiar s-a facut ceva in legatura cu fragmentele de vraja in exces. Au aparut retete la Crafting care cer doar fragmente de vraja si da Catalizatori si Viziune. Uraa!!
  7. hulktim

    Event Discuții - Zodiacul de toamnă 2021

    Eu acum am inceput pagina nr 4 la Premiile speciale si am consumat toate cheile. Ma intreb oare cum am putea termina pana la pagina 8 ??? Cu o tona de diamante. Nu se merita, nu se merita nici sa iei premiile premium daca nu ajungi la ultima pagina. Ce sa mai zic de mine care abia am reusit sa...
  8. hulktim

    Despre Turla

    Am 1820 vraji de Profit portal in stoc, si am terminat toate cercetarile :)) As vrea mai multe vraji de teleportare cladiri, daca nu cer prea mult :D
  9. hulktim

    Bug

    Ai încercat cu alt browser?
  10. hulktim

    Aventurile Fratiei

    Referitor la modul de colectare a insignelor: Ma enerveaza la maxim faptul ca pentru fiecare cerinta indeplinita pentru o insigna, trebuie sa o colectez imediat. Daca de ex pt o insigna imi cere 10 Unelte complexe= dupa ce fac 10 unelte complexe trebuie sa culeg insigna pt ca daca culeg 20 de...
  11. hulktim

    Bug

    Dai golire cache la browser.
  12. hulktim

    Feedback Discuții versiunea 1.136

    Pai mare lucru nu se intampla in noua versiune. Eu inca astept modificarile referitoare la Turnir!
  13. hulktim

    Modernizare cladiri de cultura.

    Buna seara! Scurt si la obiect: Ar fi minunat daca s-ar implementa in joc posibilitatea de a face Upgrade la Cladirile culturale (cele din meniul de constuctie) pe masura ce avansezi la alte capitole. Sa putem face upgrade la o cladire mai veche de cultura, ce are randament mic, odata cu...
  14. hulktim

    ELVENAR

    Ce as dori sa mai vad implementat in joc: Timpii de productie standard in fabrici (cele de 3 ore, 9 ore,1 zi si 2 zile) sa fie inlocuite cu o bara culisanta cu intervale de timp diferite si cat mai multe (sau cel putin mai multe variante de timp de productie disponibile).:cool:
  15. hulktim

    ELVENAR

    Referitor la Turla: prea multe Fragmente de vraja se dau in detrimentul altor premii. Degeaba am 1400k fragmente de vraja pe stoc iar Catalizatori am doar 7 acuma. Schimbul de artefacte ar fi minunat.
  16. hulktim

    Idee: Minunile grupate ca si cladiri de set.

    O propunere interesanta am: ca unele cladiri de Minuni Stravechi sa le putem grupa una langa alta ca si cladiri de set pentru bonusuri aditionale. Ce parere aveti? :coin::supply::kp::diamond::cool:
  17. hulktim

    Feedback Discuții - Spirit de echipă

    Ma gandesc ca pe viitor va aparea o cladire/minune ce scade rata de degradare a Marfurilor inaltate. :eek:
  18. hulktim

    Event Discuții - Întoarcerea vrăjitorilor

    Nu le da idei :D:D
  19. hulktim

    Cladiri din Eveniment

    https://elvengems.com/general-event-tips/ dai pe tab-ul Events, alegi eventul si cauti cladirea la Daily Prizes si acolo iti arata randamentele pe capitole.
  20. hulktim

    Feedback Discuții - Spirit de echipă

    Ce ma nemultumeste este metoda de schimb pentru marfuri inaltate. Nu gasesc nici o oferta la targ prin metoda traditionala pentru ca toti cer Lingouri. E asa criza de Lingouri pe server????? Eu produc minerale si dau cautare oferta pt Lingouri sau Germeni si nu gasesc niciodata. Asa ca stau si...
Sus