• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Saptamana trecuta au fost 100 de gauri negre acum sunt 104, se inmultesc de la o saptamana la alta, acestea sunt jucatorii care vin ???? sau mai bine zis care pleaca. As dori sa il intreb pe moderator ce a facut in privinta asta, o petitie???? o sesizare ???? catre cei de la inno. Eu cred ca...
  2. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Datorita faptului ca cei de la INNO nu au luat nici o masura cu privire la deblocarea punctelor de cunoastere o sa imi suspend activitatea pe acest joc dupa data de 1 aprilie. Va doresc distractie placuta in continuare!
  3. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Un mijloc de a nu te bloca ar fi ca jucatorul care primeste puncte sa le poata refuza si sa accepte numai de la cel cu care doreste sa faca schimbul. Sa se dea un timp de raspuns la cel care a pus de 12 -24 de ore si sa poti sa pui punctele numai dupa ce au fost acceptate. Aceasta modificare dac...
  4. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Viorica chiar esti blocata..... nu pot sa cred, nu esti tu cea care ii laudai pe cei de la inno ca au facut o treaba buna cu introducerea baremului? Ei si asa se intoarce roata. Ma bucur ca ti-ai dat si tu seama ca este o prostie aceasta cu limitarea punctelor, cum este vorba aceea ”Da doamne...
  5. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Am spus de la inceput ca este o mare prostie cu blocatul si ma asteptam ca asa o sa se intample, dar.... uni o sustineau ca este bine asa. Am zis si ma repet, ar putea sa injumatateasca punctele dupa ce se depaseste limita de 2500 si nu ar mai fi probleme cu blocaju. Nu este vorba neaparat de...
  6. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Vad ca s-a cam blocat lumea, si dintre cei care comentau ca este o treaba buna cu blocatul, acum nu cred ca ar mai zuice asta. Ar trebui scoasa si inlocuit cu injumatatirea punctelor dupa ce se trece de limita.
  7. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Da vad ca jocul are o dinamica constanta, de la 83 de gauri negre pe langa mine saptamana trecuta s-a ajuns la 93, ViperM ai dreptate, uni vin si alti pleaca, dar..... mai multi pleaca, inca nu au aparut gaurile negre de la cei cu conturi suport, inno face treana buna. O sa ajungeti sa fiti o...
  8. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Am mai spus-o si ma repet, nu conteaza numele contului ViperM, fiecare placa de retea are in numar unic cum la tel au IMEI la pc e NIC, Pentru a nu te gasi usor si poate folosi servere proxi si sistem de operare un linux curat. De aceea folosec acelas nume la conturi, nu ma ascund. Daca cei de...
  9. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Eu raman la parerea ca nu trebuia sa blocheze jucatori ci sa injumatateasca punctele care erau peste limita impusa si asa cred ca nu era nimeni suparat.
  10. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    ViperM multumesc pentru ca mi-ai ridicat mingea la fileu. Cred ca in cazul tau hoti striga hoti. In legatura cu conturile poti sa le notezi cum doresti, ai un IP la placa de retea care este unic si esti identificat dupa ea nu dupa nume, daca nu stiai. Ai dreptate ULISE. Daca o sa dispara...
  11. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Au facut o mare mizerie cu blocajul, puteau sa injumatateasca pur si simplu punctele puse peste limita (sa fie nevoie pui dublu), dar sa nu te blocheze. Sper sa isi dea seama si sa repare prostia pe care au facut-o.
  12. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Da, este o prostie ceea ce au facut cei de la inno cu aceasta modificare de blocare, asa o consider eu si cred ca nu numai eu. In legatura cu cei care ii acuza pe cei care joaca cu conturi suport, ii rog frumos sa isi faca si ei macar un cont sa vada cum se strang 1000 de puncre si de cate...
  13. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Azi am testat cand a inceput turla, in max 10 min am terminat tot ce aveam de facut pe cont, nu mai ai placerea de a face o vanatoare sa nu te trezesti ca la mijlocul punctelor puse jucatorul este blocat. Puteau sa gaseasca o solutie care sa ii impace si pe cei cu conturi suport, e injumatatirea...
  14. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Da ULISE ai dreptate, nu mai are farmec vanatoarea, si eu facea-m, era mai dinamic jocu si cu conturile suport, acum nu isi mai au rostu. Acum este pe stulul care ii place la viorica2019. Simplu si plictisitor......
  15. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    O fi asa cum ziceti, dar cei care joaca cu mai multe conturi joaca ca si cum ar avea extensii la cont (provincii) de obicei impatimiti de elvenar, un alt stil de joc fata de cei care joaca cu un singur cont. Acum ce faci cu ei le inchizi usa in nas? O sa isi inchida conturile si o sa plece pe...
  16. Cinacem

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    O mare prostie cu limitarea. Parerea mea este ca daca nu se modifica sau nu se revine o sa abandoneze multi jocul, cel putin eu asta o sa fac, cu parere de rau o spun. Fiecare are dreptul la opinie si le-o respect dar cred ca este o msura proasta cu limitarea. Numai bine, sa fiti iubiti(e) si...
  17. Cinacem

    extinderi

    Buna. Mai extindeti va rog notificarile, nu pot sa le vad nici macar pe cele din ultimile 24 de ore, fara a face comert. Mai atasati macar doua pagini, nu cred ca este asa de complicat. Astept un raspuns. Multumesc!
  18. Cinacem

    Numărăm diamante

    209 :diamond:
  19. Cinacem

    Feedback Discuții - Schimbări Turnir

    Avantaj pt cine joaca cu doua conturi, unu mare pt resurse si cu celalalt mic max epoca 5 pt turla si turnir, asa se reuseste destul de usor sa se faca 10 cufere la turnir.
  20. Cinacem

    Feedback Discuții - Schimbări Turnir

    Dupa cum pare la descriere un turnir de 10 se va face mult mai greu, in consecinta restaurarea regala v-a fi mult mai greu de obtinut de jucatori. Macar daca s-ar da la crafting mai multe Unitati usoare la distanta, Multiplicatorul magului magnific si Modernizare unitate dezlantuita (boscheti...
Sus