• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. pac67

    Concurs Scrisoarea către Moș Crăciun

    Draga Mosule Eu am fost cuminte anul asta si...mi-am vazut de treburi . Stiu ca in fiecare an primesc de la tine bunatati langa brad , pentru ca esti harnic ,bun, generos . De aceea te rog sa-mi aduci muuulte cadouri faine cum sunt criomana , satul vivace , steaua de iarna , fabrica de...
  2. pac67

    Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

    Calutul de mare m-a ajutat sa primesc 4 Diavoli de mare foarte pretiosi ,care-mi dau cultura si multa mana .
  3. pac67

    Concurs Sărbătoarea gătitului

    Cu ocazia sarbatorii Elvenarului , care a implinit 7 ani , unii oraseni veniti la festivitate , in Piata pelerinului au nevoie de o mancare delicioasa , care sa ii bucure . Clatitele elvenare cu dulceata fina obtinuta din turniruri nu dau gres niciodata . Ingrediente : 50 ml ulei din...
  4. pac67

    Fabrici in modernizare

    Buna dimineata ! Am 2 fabrici in modernizare , date acum aproximativ 8 minute la modernizat care nu apar in oras . Te rog ajuta-ma .
  5. pac67

    Concurs Vacanță

    O vacanta in Burgas , in Bulgaria , este perfecta . Orasul este aproape de Giurgiu , la aproximativ 260 km si pare curat , cu multe puncte de atractie , fain si ieftin .
  6. pac67

    Concurs Creatura

    Cand vine vorba de bauturi , gusturile nu se discuta . Cea mai stranie si mai incitanta bautura , preparata complex , cu multa magie , in miez de noapte fara stele , fara luna , care i-ar starni creaturii fioroase curiozitatea si apoi toate simturile si mi-ar salva orasul este o combinatie...
  7. pac67

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    HRISTOS A INVIAT !!! La multi ani , elfi si colegi !
  8. pac67

    Forum fratie

    Buna colegi ! Recomand Highgarden , unde joc de curand . Unde nu-i intelegere si toleranta apare ... "destramarea" . Imi dati mesaj sau lui brandelis .
  9. pac67

    Forum fratie

    Caut fratie cu colegi activi, oferte de 2-3 stele sa nu zaca mai mult de 15 ore , in rest implicare in toate ale jocului .
  10. pac67

    Crafting

    Obraznicie curata . Si eu am nimerit o " oferta " atat de... ciudata .
  11. pac67

    2021

    Aho, aho ! Colegi si frati ! Cu masca si distantati Stai pe loc si nu uitati Pe maini sa va spalati ! Curand anul sa-nnoit Virusul n-a contenit Si-ncepeti a va ura Pe la case de-ati mai sta Iarna-i grea, problema-i mare . Sa fiti gazde sanatoase ! Si la carduri mai bogate ! LA ANU SI LA...
  12. pac67

    Concurs Crăciun 2020

    Mosul ne-a adus in dar Jucotorilor ELVENAR Cadoute minunate : Fericire ,sanatate Si premii pe saturate ! SARBATORI MINUNATE , dragilor !
  13. pac67

    Cladiri repuse in Inventar

    Cred ca da .
  14. pac67

    Concurs 1 decembrie 2020

    La multi ani Romanie mandra si scumpa ! La multi ani , romane ! Azi este ziua ta , a unirii cu fratele tau . Dupa un an ciudat , zbuciumat iti doresc sa fi mai senin , mai sanatos , mai tolerant , mai intelept . Sarbatorim azi in democratie , avand in spate o istorie teribila , din care am...
  15. pac67

    Seminte divine

    Buna colegi ! Ce cladire sau cladiri produce foarte multe seminte divine ? Abia am devenit pitic-a si am cerere obligatorie sa am 10 000 seminte divine ... Pe wiki nu-i nimic decat negustorul 3, asa le fac dupa Craciun .
  16. pac67

    Concurs Halloween

    In seara magica , neagra , de HALLOWEEN apar creaturi interesante , ciudate , uneori infricosatoare , printre care si o vrajitoare grabita Sniffle . Oamenii aprind devreme lumin , felinare , unii se inspaimanta de intuneric , spirite , zgomote , lumini ciudate ... . Poate auzim miorlaituri mai...
  17. pac67

    Concurs Rețetele toamnei

    Aperitivul meu preferat este pateul de dovlecel . Cu : ulei , dovlecel , ceapa , usturoi , sare , piper si putina zeama de lamaie . Pofta mare !
  18. pac67

    Concurs Pelerinajul Vrăjitorilor - Concurs de printscreen-uri

    Ochii intelepti ai Golemului ma bucura zilnic.
  19. pac67

    Concurs Vacanță

    Frumoasa poiana a narciselor
Sus