• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. EllaLacika

    Concurs 1 decembrie 2021

    Ⱡ₳ ₥ɄⱠ₮ł ₳₦ł ⱤØ₥₳₦ł₳ ₥Ɇ₳ !
  2. EllaLacika

    Concurs Vacanță

    In mijlocul naturii, mai aproape de cer Un colt de rai unde sa te poti relaxa in liniste si aer curat la Cabana Dochia din M-ții Ceahlău, un vis cu răsărituri si apusuri de poveste ireale , inconjurata de marea alpină...
  3. EllaLacika

    Discuții Concurs - Vara în localitatea ta

    Recunosc ca nu am stat sa ma joc pe asfalt cu pietricele ,frunze si scoici ... M-am axat mai mult pe descrierea locatiei ... Incantata fiind de ideea de a arata frumusetile din jurul localitatii mele si atasand discret cuvantul Elvenar ... Daca numai asta conta din toate cerintele concursului...
  4. EllaLacika

    Discuții Concurs - Vara în localitatea ta

    Ulise daca noi am gresit sa vedem postarea ta ... Pentru unii vara inseamna plaja si strand , dar pentru altii inseamna sa te simti bine vizitand o casa memoriala ,sa vezi o expozitie in galerie sau intr-un muzeu, sa asculti un concert de muzica clasica ori sa te plimbi pe munte ca...
  5. EllaLacika

    Concurs Vara în localitatea ta

    Lacul Roșu (numit si Lacul Ghilcoș) este un lac de baraj natural format in anul 1837 in timpul unei alunecari de pamant ,aflat la poalele Muntelui Hășmașul Mare, în apropierea Cheilor Bicazului, în județul Neamt . Se spune ca o stanca pravalita din munte a blocat firul raului Bucaz...
  6. EllaLacika

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Hristos a înviat ! Adevărat a înviat ! Paște fericit!
  7. EllaLacika

    Concurs Crăciun 2020

    ♫♫.•*¨`*•..¸☼¸.•*¨`*•.♫♫♫¸.•*¨`*•. ♫♫. ╔═════════ ೋღღೋ ═══════╗ ░H░A░P░P░Y░*░B░i░r░t░h░d░a░y░ ╚═════════ ೋღღೋ ═══════╝ ♫♫.•*¨`*•..¸☼¸.•*¨`*•.♫♫♫¸.•*¨`*•. ♫♫. Intr-o liniste deplina ... Il astept pe Mos Craciun sa vina , Cu desaga lui cea plina Langa bradul impodobit...
  8. EllaLacika

    Concurs 1 decembrie 2020

  9. EllaLacika

    Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    BASTED ...
  10. EllaLacika

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Laguna ascunsa Imi place aceasta cladire care o am in orasul meu .Chiar daca imi da putina cultura sunt multumita ca primesc de la ea Mana . Imi place sa o privesc cum se misca unduirea valurilor si parca simt adierea lor la fiecare miscare ... E ca un colt de rai care imi aminteste de...
  11. EllaLacika

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Paște in liniste si armonie! Hristos a inviat!
  12. EllaLacika

    Discuții Concurs - 8 Martie

    Am reusit ,dupa nenumarate incercari,sa ma loghez pe forum cu noul user EllaLacika ;) asa cum de altfel e si denumirea contului .
  13. EllaLacika

    Discuții Concurs - 8 Martie

    Ai dreptate Ulise ! In viata mea noastra vor fi mereu speciale : MAMA , surorile , fiicele ,nora si nepotelele . :) Legat de Concurs eu nu am primit diamantele ,premiul castigat ptr contul EllaLacika ( cont corespondent acestui user gabrielaenerusu de pe forum) :rolleyes:
  14. EllaLacika

    Concurs 8 Martie

  15. EllaLacika

    Concurs 8 Martie

    La multi ani iubirile mele dragi ! Sunteti minunile din viata mea si alaturi de voi sunt cea mai fericita bunica !
  16. EllaLacika

    Concurs 1 Decembrie 2019

    La multi ani Romania !
  17. EllaLacika

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației : user Gabrielaenerusu

    Căutăm numele EVENIMENTULUI din care face parte clădirea, nu numele clădirii. 1 Carnaval; 2 Povestea lunii rătăcitoare; 3 Festivalul Woodelvenstock; 4 Noaptea Valpurgiei
  18. EllaLacika

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației : user Gabrielaenerusu

    EPISODUL 2 Căutăm numele EVENIMENTULUI din care face parte clădirea, nu numele clădirii. 1 Ascensiunea lui Eldrasil; 2 Misiunile lui Robert Barbarosie; 3 Marsul turmelor
  19. EllaLacika

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației : user Gabrielaenerusu

    cerinta EPISODUL 1 Sarcina ta este să identifici din ce eveniment fac parte clădirile din imagine. Când au devenit disponibile pentru prima dată? RASPUNS : Cladirea "Puterea unei noi religii vechi, scoasă la iveală de semnele naturii." am avut-o in 2 venimente : evenimentul Solstițiul de vară...
Sus