• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. capitolul PUTEREA MUZICII

    Da, 6 din fiecare simultan daca vrei sa joci cu portalul in nivel maxim, adica 4! Capitolul se poate termina si cu portalul nivel 3, daca ai vortexul macar de nivel 15, pt ca doar asa vei putea depozita cerintele de la ultimele cercetari, adica minunile. Spor la joc P.S. am uitat sa iti spun ca...
  2. capitolul PUTEREA MUZICII

    Ansamblurile folosite la modernizarea dumbravei la nivel 2 nu se mai iau in considerare, se considera ca si "consumate", ca sa spun asa... Pt nivelul trei va tb sa pui altele, adica inca 2 ansambluri din fiecare, pt nivelul patru inca 3 ansambluri din fiecare, asadar vei ajunge la 6 din fiecare...
  3. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Cred ca am fost destul de clar aici. Inno nu a interzis detinerea mai multor conturi, ( cum am zis mai sus, poate incerci diferite strategii, poate vrei sa joci si cu cealalata rasa, poti sa dezvolti cate conturi doresti), e interzisa folosirea unui cont strict pentru a creste un altul! Asa e...
  4. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Iti impartasesc sentimentul, aceeasi "placere" o am si eu in a te citi , dar nu o sa fac ca tine si o sa transform un topic cu un anume subiect intr-o vendeta personala. Nu am facut rau nimanui, daca nu esti atenta la detalii sau nu stii prea bine regulile nu e vina mea, asa ca nu transforma...
  5. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Si daca s-ar cere o taxa pentru acest joc as da-o lunar pt ca imi place. Sau poate am dat mai multe "taxe" pana acum in acesti 5 ani de cand joc si aseara doar ti-am facut in ciuda... pentru ca vad jucatori care vin si folosesc ca argument faptul ca au bagat bani si pentru asta ar tb sa conteze...
  6. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Multumesc pt contributia adusa, am 5 ani de cand joc si nu am dat vreun leu, cei ca tine au sustinut acest joc! Dar viata e nedreapta si din nefericire odata cumparate niste diamante nu aduc cu ele si niste actiuni. Cei care au devoltat acest joc l-au oferit gratis si au mizat pe...
  7. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Am zis ca nu mai postez, dar am vrut sa mai spun o chestie si am uitat... Tot aud asta, jucatorul mic vs jucatorul mare... Cu ce il afecteaza pe cel mic ca x-ulescu are toate minunile terminate sau ca termina capitolul in 15 zile? Cu ce contribuie clasamentul in jocul asta? Poate doar la...
  8. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Cred ca inno a facut calcule inaintea acestui update, jocul va merge mai departe cu sau fara IP-ul de retea:)))) Ma amuzi! Ai 5 conturi la vedere iar fratia aia pe care am prezentat-o mai sus e fratie de clone, asa ca scuteste-ma de aberatiile tale, din cauza ta si a celor ca tine s-a ajuns...
  9. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Si totusi nu pare tarziu din moment ce primii care s-au plans sunt cei cu conturi multe si fratii de conturi... pare ca pe ei ii doare mai tare decat pe cei care joaca de placere si nu se grabesc. Sa fim seriosi, fiecare isi dezvolta orasul in ritmul lui, dupa bunul plac. Jucatorul de rand...
  10. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Da, s-a permis si pentru ca s-a permis s-a ajuns aici. Tu, Ulise, ai atras atentia in trecut, altii de pe alte servere si lumi au trimis rapoarte si inno a luat masuri. Asa ca nu inteleg de ce atatea plangeri. Inno a luat masuri, v-a raspuns dorintelor, mai tarziu decat ar fi trebuit. de ce...
  11. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Mi se pare amuzant cum tu, cu 5 conturi cu acelasi nume ( Dumnezeu stie cate mai ai cu alte nume), incerci sa apelezi la un astfel de tertip. Sa ai tupeul sa intrebi daca un jucator de rand stie cum se strang 1000 de puncte cand tu, cu 5 conturi, numai sambata dupa turnir ( si sunt convins ca in...
  12. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    De acord cu ce zice frunza mai sus, regulile jocului s-au schimbat, din acest moment nu sunt decat doua optiuni pt conturile suport: fie vor fi lasate sa pluteasca in deriva, fie vor incepe sa fie dezvoltate. Parerea mea sincera este ca multe vor ajunge Cernobil... oricum ar fi, aportul lor...
  13. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Ulise, tu nu esti blocat, poti pune oriunde, mai putin la colega ta, ea e blocata, nu tu! Blocajul nu este in a oferi puncte, ci in a primi! Un jucator nu mai poate primi puncte din momentul in care a atins limita de 2500, oricine incearca sa puna la colega ta nu va putea! Sa nu confundam. O...
  14. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Ce treaba are obtinutul runelor cu caratul punctelor de pe conturile de sustinere? Nu obtii runa daca versi puncte de pe conturile mici. Runele le obtii ca si pana acum, din turnir, cuceriri de provincii sau schimburi, la fel cum le-ai obtinut si pana acum! Nu inteleg cu ce afecteaza obtinutul...
  15. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    In regulament zice asa: §7. Conturi de susținere Este strict interzisă deținerea unuia sau mai multor conturi create special pentru a ajuta creșterea unui alt cont. E jocul lor, dezvoltat de ei,are un regulament cu care esti de acord cand te inregistrezi. Nu-ti convine, pleci. Stim cu totii...
  16. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Pentru cine nu a inteles miscarea, s-a vrut stoparea conturilor de sustinere. B-bye clone! - un cont poate primi maxim 2500 puncte. Odata atins acest numar, mai poate primi maxim 100 pe zi. Deci la revedere varsarea de puncte de pe conturile mici catre cel mare - atat timp cat schimbi, poti...
  17. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Lost in translation asadar :D Astept si eu raspunsul stafului atunci ca sa stiu ce inseamna "alta data"!
  18. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Da? ti-a dat tie mesajul asta? eu am generat peste 2000 puncte in diverse schimburi cu colegii pana acum si nu mi-a dat acest mesaj... draga Storm. Nu am citit de vreo limita pe nicaieri asa ca logic ar fi ca limita punctelor sa fie data de nr de rune, nu?
  19. Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Oh boy, oh boy, oh boy!! :kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp::kp: Cine a fost strangator, activ saptamanal la turnir si a facut schimburi, acum e bogat! ;) Recunosc ca nu ma asteptam la asa ceva, un update binevenit. Chiar daca unii din noi avem...
  20. Discuții Concurs - O scrisoare pierdută

    1. Daca extragem radicalul, sunt 3000 de diamante impartite egal la 10 castigatori si ne da 300 de diamante de castigator 2. Cei 10 castigatori vor fi alesi prin random.org ( adica din 50 jucatori cu solutia corecta, sa zicem, se vor alege 10 aleator) Eu asa am inteles, ca vor fi 10! Ca...
Sus