• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. yulishko

    Stergere cont Forum

    Buna ziua, Am cautat in setarile contului meu din forum optiunea de stegere a contului si nu am reusit sa dau de ea. Asa ca rog un moderator al jocului sa stearga acest cont de forum.
  2. yulishko

    Mesaje circulare.

    Pana la ultimul update era posibila stergerea unui mesaj circular daca el nu reprezenta interes pentru unii din membrii fratiei. Acum chiar daca mesajul este sters, raspunsurile celorlati apar in continuare ca mesaj nou. Se poate trece cumva la vechea forma....Adica ce sters sa raman sters...
  3. yulishko

    Intrebare

    Buna ziua, voua va vin la craftat baze ale cladirilor de la evenimente? La cateva zile dupa inceperea evenimentului de halloween, a inceput noul capitol asa ca eu am hotarat sa fac fragmente baza cladirii in ideea ca o voi crafta actualizata la noul capitol (m-am zgarcit la restaurari regale :(...
  4. yulishko

    Intrarea mea in competitie (sarcina 3)

    De ziua ta...Elvenar Am incercat sa-ti fac un filmulet, Dar esti zgarcit cu spatiu de-ncarcare... M-am chinuit sa il comprim destul de mult, Fara sa pot gasi o rezolvare... Si zip, si rar eu l-am facut, Si-asa, l-ai refuzat....cica-i prea mare! Asa ca am facut din el bucati... Si am facut...
  5. yulishko

    Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    Bastet Sothep VII.
  6. yulishko

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Buna ziua, Cladirea mea preferata este Phoenixul de foc. Ce imi place la ea??? Hmm....totul, imi place ca e rosie :)), imi place ca ma ajuta in luptele cu inamicii atat la turnir cat si la turla, ca imi ofera cele 2 fragmente care adaugate la ce strang din provinciile turnirului ma ajuta sa...
  7. yulishko

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Renașterea Phoenixului - martie 2018 Ninsoarea - iunie 2017 Solstitiu de vara -august 2017
Sus