• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. yulishko

    Discuții Concurs - Creatura

    @ Veorica & "CR" Cu parere de rau pentru voi, iete sunt tot aici, cum nu am gasit modalitatea de a sterge acest cont (de aici de pe forum) si la mesajul meu de ieri nu a raspuns niciun moderator, v-ati bucurat prematur de vestea buna!!! Ma bucur si de faptul ca sunt asa importanta incat ati...
  2. yulishko

    Stergere cont Forum

    Buna ziua, Am cautat in setarile contului meu din forum optiunea de stegere a contului si nu am reusit sa dau de ea. Asa ca rog un moderator al jocului sa stearga acest cont de forum.
  3. yulishko

    Discuții Concurs - Creatura

    Care adevar??? Ala in care iti spun ca esti o hartuitoare si ca nu vreau sa ajung sa fiu vanata peste tot de tine, asa cum faceai cu Ulise??? Asta o vezi tu ca aparare??? Fiinta perfecta, detinatoare a adevarului suprem, te rog mai uita-te si in gradina ta si eticheteaza-te !!! Multumesc, tu...
  4. yulishko

    Discuții Concurs - Creatura

    @ Frunza Nu stim ca tu ai fost castigatorul acelui premiu, insa am spus atunci ce m-a nemultumit!! pe langa faptul ca odata cu premiile mari (locul 1 si 2) a aparut acea modalitate de premiere care ridica multe semne de intrebare. Nu toti vedem frumosul la fel! Faptul ca au fost alesi castigaori...
  5. yulishko

    Discuții Concurs - Creatura

    @ frunza Nici nu cer sa fiu inteleasa, e parerea mea si mi-o pot exprima, sau cel putin asa cred.....daca e interzis sa ma anuntati, si cum am ales sa nu mai particip acolo unde cel putin 5 jucatori castiga la fiecare concurs indiferent de numarul de participanti, pot sa nici nu imi mai exprim...
  6. yulishko

    Discuții Concurs - Creatura

    Hmm, felicitari pentru decizia de ai premia pe toti participantii. Ar fi fost pacat sa ramana unu pe dinafara, oricum nu participa decat cei care au castigat mereu, ceilalti si-au dat seama ca nu are rost sa mai piarda timp degeaba..
  7. yulishko

    Event Discuții - Grădina Reginei zânelor

    Pentru mine a fost o cerinta in plus pe care nu m-am obosit sa o indeplinesc.....mult nu inseamna si bun!! Asa ca la capitolul evenimente avem cantitate, calitatea lipsind cu totul. Pot spune ca ultimul eveniment care a meritat a fost cel cu coliba vrajitoarei, restul nu au avut nici macar...
  8. yulishko

    Forum fratie

    :)) Cand o gasesti sa ma anunti si pe mine si eu sunt interesata de o fratie cu chef de joc!!
  9. yulishko

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    Iti spun ce am observat eu...... Era o vreme cand cumparam diamante, numai oferta de 100%, atunci asa cum spui tu ofertele apareau mai rar si cu procente crescatoare de la 10% pana la max, la intervale de 2 saptamani intre ele. Acum nu mai cumpar de mai bine de un an asa ca primesc numai oferte...
  10. yulishko

    Feedback Discuții versiunea 1.127

    "Fântâna dorințelor - O eroare grafică făcea ca bara de progres să se suprapună peste text, acest lucru nu se va mai întâmpla." Mai are cineva asa ceva ?? Sau sa o luam ca pe o veste buna ;)
  11. yulishko

    Despre Turla

    Tocmai de aceea spuneam ca e foarte important ca toti membrii fratiei sa isi doreasca sa faca turla. Atunci toate premiile generale devin palpabile...hazardul ramanand doar asupra cuferelor magice / normale. Parerea mea estea ca turla si turnirul sunt cumva conectate..si se ajuta una pe...
  12. yulishko

    Despre Turla

    Fac toata turla inca de cand a aparut, cu phoenixul de foc hranit, armurier si 2 unitati dezlantuite. Sunt momente cand am si armurier + unitati dezlantuite sau cand am doar una din ele. Folosesc doar armata ( predominat din tabara mercenarilor), la ultimul prag cand am timp merg pe manual...se...
  13. yulishko

    Mesaje circulare.

    Precisa chiar ;)
  14. yulishko

    Mesaje circulare.

    Inteleg ca singura deranjata de aceasta schimbare...!:(. Day, intotdeauna iti urma exemplul ;)....nu si sfaturile :p.
  15. yulishko

    Mesaje circulare.

    Pana la ultimul update era posibila stergerea unui mesaj circular daca el nu reprezenta interes pentru unii din membrii fratiei. Acum chiar daca mesajul este sters, raspunsurile celorlati apar in continuare ca mesaj nou. Se poate trece cumva la vechea forma....Adica ce sters sa raman sters...
  16. yulishko

    Concursuri

    Multumesc frumos pentru raspuns, cam subiectiv modul de alegere......mie imi ridica multe semne de intrebare. Dar m-a convins ca nu are rost sa mai particip in viitor. La cata lume participa in curand numarul de premiati va fi egal cu numarul de participanti. Multa bafta tuturor la concursurile...
  17. yulishko

    Concursuri

    Felicitari castigatorilor concursului!!! Echipei elvenar insa vreau sa ii spun ca era corect sa se precizeze in cerinta ca vor fi premiate postarile care vor include atat imagine cat si poezie!! Altlel ramame loc de interpretari...mai ales cand in joc sunt 1000, 800, diamante, premii care nu au...
  18. yulishko

    Rasa

    Rasa noua, include un numar de misiuni (sarcini) pe care ar trebui sa le faci, faptul ca tu ai ales sa faci cercetarea arborelui fara misiuni, nu inseamna ca ai terminat capitolul. In plus nu esti fortat sa joci sau le faci, doar ca unele din ele iti dadeau anumite recompense, una parca 200...
  19. yulishko

    Concurs Crăciun 2020

  20. yulishko

    Intrebare

    Viorica, nu am sters o cladire pusa in oras. Atunci cand a inceput evenimentul eram la capitolul Ambasade, deci la eveniment am primit baza la acest capitol si am continuat sa strang artefacte. La putin timp dupa inceperea evenimentului a aparut capitolul nou, Negustorii din Unur. Daca puneam...
Sus