• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. warmachine

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Paste Fericit!!
  2. warmachine

    Concurs 1 decembrie 2020

    Niciodata sa nu-ti renegi tara si neamul ,tara asta a fost cladita cu singele varsat al neamului romanesc care a luptat pentru Romania ,eu sunt mindru ca sunt român si ma mindresc ,pacat ca a disparut dorinta de a lupta pentru ea si poporul sau ,saraci nu suntem ci lasam sa fim furati si...
  3. warmachine

    Concurs Rețetele toamnei

    pasta de gogosari
  4. warmachine

    Concurs Vacanță

    spoleto italia,foarte frumos in orce anotimp
  5. warmachine

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

    angelo
  6. warmachine

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    cladirea mea preferata este izvorul termal al tineretii de ce?pt ca da populatie in plus
  7. warmachine

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Hristos a inviat!
  8. warmachine

    Concurs 8 Martie

    De 8 Martie iti urez o primavara frumoasa, cu soare, fericire si toata dragostea noastra prinsa intr-un frumos buchet de ghiocei. Te iubesc mama!
  9. warmachine

    Concurs Făurar

  10. warmachine

    Concurs Crăciun 2019

    1. Atelierul Zanei Dulcica – Unul dintre preferatele copiilor, atelierul Zanei Dulcica este coltul in care povestile prind gust. Copiii vor putea debuta ca artisti culinari si vor prepara tarte cu crema de vanilie, vor realiza figurine din fructe, dar si alte bunatati dulci. Sub atenta...
  11. warmachine

    Concurs 1 Decembrie 2019

    la multi ani
  12. warmachine

    Concurs Septembrie

    Tarta cremoasa cu struguri 2 oua medii 60 g zahar 60 g faina 1/4 lingurita praf de copt 30 g unt, topit Pentru crema: 100 ml lapte 20 g faina 30 g unt 1 lingura zahar 1 galbenus de ou 1 lingura frisca 2 lingurite lichior de fructe Pentru topping: 250 g struguri albi si negri, spalati si uscati...
  13. warmachine

    Concurs Vara în orașul meu

    la mine in gradina Roman
  14. warmachine

    Concurs Creatura

    Toast cu avocado și ou O gustare cu valoare nutrițională crescută, potrivită, de asemenea, pentru micul dejun 2 felii de pâine prăjită un avocado copt 2 ouă o jumătate de lămâie sare Mod de preparare Fructul de avocado se taie în jumătate și se zdrobește până la obținerea unei paste pe...
  15. warmachine

    Discuții Concurs - Esti superstiţios?

    unde se anunta cistigatori concursului?
  16. warmachine

    Discuții Concurs - Esti superstiţios?

    multumesc
  17. warmachine

    Concurs Eşti superstiţios?

    Intr-o noapte noapte un om se plimba prin cimitir si superstitios de fire isi tinea respiratia ca sa nu intre spiritele rele in corpul sau. Nefiind atent,cade intr-o groapa. Omul incepe sa strige. -Ajutor -Ajutooor -Imi este frig La care ,apare un betiv si acoperind groapa spune -Pai daca te-ai...
  18. warmachine

    Concurs Eşti superstiţios?

    -Tata ,tu crezi in stafii? -Nu fiule,nu exista asa ceva -Dar servitoarea mi-a spus ca ele exista si ca sa dispara trebuie sa te invirti in jurul lor de noua ori -Atunci impacheteaza cat de repede poti .Ne mutam -De ce tata? -Noi nu avem servitoare
  19. warmachine

    Concurs Eşti superstiţios?

    O blonda in seara de halloween isi lua hainele pe dos iar lamiezul nopti privi cerul pt a vedea o vrajitoare Dupa ce aparu vrajitoarea o intreba Doi barbati,ion si gheorghe ,ma iubesc si voe sa ma ia in casatorie.Spune-mi cine va fi norocosul? Vrajitoarea se uita in globul ei de cristal,in...
Sus