• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Cyberland

    Aventurile Fratiei

    Tu chiar ai crezut ca Liga nu va participa sau sa nu fie in primele 3 locuri?! As zice eu ceva dar mai bine tac...
  2. Cyberland

    SONS OF ANARCHY - Concept doar pentru cei puternici

    UP ....27 septembrie 2020 2 LOCURI LIBERE - punctaj minim 500.000. Facem constant 10 cufere la TURNIR, barem minim 1000 puncte. Participare la TURLA este optionala (se iau premii minim 2 nivele). Oferte corecte 1:1 (rang pe rang) la piata, minim 3 fabrici/rang marfuri categorii normale. NU...
  3. Cyberland

    Concurs Vacanță

    Sighisoara Cetatea Sighisoara este atestata documentar din anul 1280. A fost inconjurata de 10 turnuri de aparare dar la ora actuala au mai ramas 9. Fiecare turn in afara de turnul principal, Turnul cu ceas, poarta numele breslelor din acele vremuri. In timp de asediu, fiecare breasla isi lua...
  4. Cyberland

    Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

    Voi ati primit premiile de la turla din seara asta/saptamana asta? Nici eu si nici ceilalti din fratie nu au primit. Stie cineva ce s-a intamplat?
  5. Cyberland

    SONS OF ANARCHY - Concept doar pentru cei puternici

    UP.... 11 octombrie 2018 Avem DOUA LOCURI libere. Cine crede ca poate face fata "rigorilor" specificate in DESCRIEREA FRATIEI este asteptat sa ni se alature !!! Vrei sa te bucuri de cele 10 CUFERE de la turnir??? Atunci grabeste-te sa faci parte din SONS OF ANARCHY !!! Sursa: Elvenstats.com
  6. Cyberland

    Feedback Discuții versiunea 1.58

    Despre Planurile din cufarul 10 ce se mai aude, cand se vor transforma in vraji?
  7. Cyberland

    SONS OF ANARCHY - Concept doar pentru cei puternici

    Cautam JUCATORI carora le place jocul, TURNIRUL (in mod barbar) si DEZVOLTAREA in echipa. Suntem o fratie axata pe TURNIR. SE FAC 10 CUFERE. Avem 3 locuri libere. Se accepta jucatori cu minim 10 mii de puncte! REGULI: 1. Sa fiti ACTIVI, orice lipsa mai mare de 5 zile, duce automat la...
  8. Cyberland

    Minuni stravechi

    PC Club?! Pai asa era conceput...fiecare avem conventii cu restul din fratie. Si nu e prima oara cand unii din Alfeimr procedeaza la fel. Dar...cioranul e cioran si in ziua de pasti, ca sa nu zic altfel. Uitati-va la cele 2 print-screenuri si concluzionati.... unde e Respect...ul de care se...
  9. Cyberland

    Concurs 1 Decembrie

    Patria În care colţ din lume mă voi regăsi În care viaţă nu voi mai fugi În care viaţă nu-mi va mai fi dor În care colţ din lume aş dori să mor. Patria, e zâmbetul de mamă E pruncul care vrea să doarmă E rodul vieţii, e pâinea de pe masă, E apa ce te curăţă de groază. Patria, e iubirea cea...
  10. Cyberland

    Conturi multiple

    Bun... sa zicem ca eu am un "glob de cristal" si intuitia nu ma inseala, si observ ca in contul unui jucator pe care il stiam, fiind impreuna anterior intr-o alianta, actioneaza cineva care are un limbaj total diferit si un alt stil de joc, indicii care ma duc cu gandul la un alt jucator care...
  11. Cyberland

    SONS OF ANARCHY - Concept doar pentru cei puternici

    Sons Of Anarchy s-a format din mai multi jucatori care s-au saturat de arogantele unor specimene, asa zisi ZEI ai Elvenarului, dar si din dorinta de a aduna oameni onesti si loiali unui crez bazat pe ONOARE, BUN SIMT si CAMARADERIE. Am creat aceasta fratie din dragoste pentru fanii serialului...
  12. Cyberland

    SONS OF ANARCHY - Concept doar pentru cei puternici

    [/url][/IMG] [/url][/IMG] Sons Of Anarchy s-a format din mai multi jucatori care s-au saturat de arogantele unor specimene, asa zisi ZEI ai Elvenarului, dar si din dorinta de a aduna oameni onesti si loiali unui crez bazat pe ONOARE, BUN SIMT si...
  13. Cyberland

    Diorama.

    Si eu o sustin !
  14. Cyberland

    Trezorerie la Fratie

    Sustin ideea !
  15. Cyberland

    Misiunea "Un Copac incantator"

    La Misiunea 9 e o eroare. "Trebuie sa produci Paine de 10 ori." - enuntul. Dar in bara de umplere este diferit 0 / 30. https://ibb.co/d8RFsk
Sus