• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Nu cred ca ai dreptut de a face aceasta afirmatie tinand cont ca noi suntem blocati. Fiecare fratie isi face strategia cum vrea și la final inante sa ne blocam, v-am aratat ca eram o competitie, sunt sigur ca si wind ar fi fost o competite daca nu s-ar fi blocat. Si mie mi-ar fi fost usor sa zic...
  2. Feedback Ghici cine vine la tine!

    Eu zic ca o sa vina randul zanelor sa ne viziteze :)
  3. Statuia Gnoma

    De aia nu stiam nici eu de ea, nu ma uit la denumiri cand pun la facut ceva :)
  4. Statuia Gnoma

    Unde ai gasit ceva despre "Statuia Gnoma"?
  5. Puncte trofeu si recompense

    Nu ai pentru ce ;)
  6. Discuții Concurs de sărbători

    Felicitari tuturor. Probabil se va face si aia cand se va putea. Ramane sa asteptam ;)
  7. Puncte trofeu si recompense

    Cele 50 de diamante probabil le-ai obtinut din cauza ca ti-ai activat contul de pe elvenar. Eu nu am vazut niciunde pe aici sa zica ca primesti diamante de la trofee. Si nici nu am primit :)
  8. Bug harta

    Eu nu am mai intalnit problema, poate din cauza ca am schimbat browserul, poate de la update, dar mi-a mers in ultimul timp.
  9. Cuvantul zilei

    Realizari
  10. Cuvantul zilei

    Curiosi :)
  11. Discuții Concurs de sărbători

    Normal s-a terminat ieri seara. Tinand cont ca e si la ei craciunul poate sa dureze putin mai mult pana sunt anuntate rezultatele. Dar poate in cursul zilei de astazi, sau maine. Ramane sa vedem ;)
  12. Chat - Discutii libere

    Un Crăciun fericit, sănătate și tot ce vă doriți. :)
  13. Cuvantul zilei

    cadouri
  14. Nokki

    37. Primarie 38. 7 puncte de clasament 39. Un Craciun fericit si tot ce va doriti. Si nu in ultimul rand sanatate. 40. Nu :)
  15. Discuții Concurs de sărbători

    schepsisuri? chichite? Esti sigur ca astea sunt intrebari ca la un examen de "admitere"? :)
  16. Nokki

    33. 15x10 pătrățele 34. 10.000 monede, 2.500 provizii, 500 granit și 10 cupru. 35. La nivelul 5. 36. La elfi necesită 2x3 și la umani 2x2.
  17. Fazan

    făcăleț
  18. Cuvantul zilei

    Brad
  19. Nokki

    29. Gnomii 30. 168 populatie 31. Arhemagul 32. Granit si cupru.
  20. Nokki

    25. Clasament. 26. Fii politicos si constructiv. 27. 28. 5 tipuri
Sus