• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Goodspeed

    Probleme de conectare: serverul românesc!

    Nu mai pot să mă conectez la joc decât prin proxy. Dar numai pe serverul românesc. Pe cele american, italian și francez nu am problema asta. S-a mai întâmplat în trecut.
  2. Goodspeed

    Numele unui premiu

    Eu știu că în limba română sunt acceptate doar trei cacafonii, dar în Elvenar a mai apărut una: "Cea mai miCĂ CAmeră":p. Cred că "smallest room" ar fi mai potrivit să se traducă în "camera cea mai mică"!
  3. Goodspeed

    Joc oprit

    Pană de curent la Inno? Nu merge nici un server: nici românii, nici francejii, nici italienii, nici americanii!
  4. Goodspeed

    Turnir

    Nu se mai încarca harta! Nu pot sa fac turnirul! Ce se întâmplă?
  5. Goodspeed

    Turnir

    Mi se pare mie sau executia comenzilor in turnir a devenit mai lenta? Cateva fractiuni de secunda in plus intre click-ul pe butonul "Sustine" si raspuns...
  6. Goodspeed

    Incarcare joc

    Salut! De cateva zile, cand deschid jocul, bara de progres a incarcarii se opreste, uneori, la 12/26, iar cateodata, e nevoie de doua comenzi de reincarcare pentru a trece de acel punct. Numai mie mi se intampla sau este un bug? Multumesc.
  7. Goodspeed

    Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Misiunile lui Robert Barbăroșie Ascensiunea lui Eldrasil Marșul Turmelor
Sus