• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Evenimentul verii: Marșul Turmelor

ULISE

Ascended
Cladirile care au bonus pe o perioada de timp limitata si care apoi devin inutile sunt o gluma a celor care au conceput evenimentul.
As vrea sa-i cunosc pe cei care au luat aceste cladiri cu buna stiinta. :D
 

DeletedUser671

Guest
daca pui cladirea premiu de azi, nu se vede nimic, parca ar fi gol locul...oricum de cand te uiti la ea si o vezi ca si un covor rosu iti dai seama ca e o problema. dar sa nu se vada chiar nimic nu ma asteptam. doar daca ti mouse-ul deasupra iti scrie numele cladirii si populatia/cultura.
 

DeletedUser394

Guest
daca pui cladirea premiu de azi, nu se vede nimic, parca ar fi gol locul...oricum de cand te uiti la ea si o vezi ca si un covor rosu iti dai seama ca e o problema. dar sa nu se vada chiar nimic nu ma asteptam. doar daca ti mouse-ul deasupra iti scrie numele cladirii si populatia/cultura.
Probabil un bug...
 

Jooanna

Enchanter
Ziua 16 Obține 20 mătase
Ziua 17 Obține 10 elixir
Ziua 18 Obține 10 praf magic
Ziua 19 Obține 10 pietre prețioase
Ziua 20 Obține 1000 monede
Ziua 21 Obține 100 unelte
Ziua 22 Obține 40 cultură
 

DeletedUser884

Guest
Sunt curioasa daca probabilitatea de a obtine premiul zilnic scrisa in fiecare cufar e relevanta. A trebuit sa deschid azi 7 cufere de aur(cele care costa 140 sfecla) pentru ca a opta oara sa primesc premiul. Nu am folosit punctele acumulate in alte zile tocmai sa-mi iau ce doresc in anumite zile. Dar sunt foarte suparata pentru ca a trebuit sa le consum aproape pe toate la un singur premiu. Daca deschid cufere mai mici am sanse mai mari la premiul zilnic? Ce scrie la fiecare cufar stiu si eu, ma intereseaza din experienta daca e vre-o diferenta.
 

ULISE

Ascended
Cateodata se mai intampla si asa.
Eu am avut mereu noroc la cladiri si am luat mereu ce mi-am propus!
 

DeletedUser671

Guest
exact la a 7-a tura am luat si eu cladirea...care acum dupa update se vede, nu mai e spatiu gol :)
 

Jooanna

Enchanter
Ziua 23 Instruiește 20 unități
Ziua 24 Modernizează 3 clădiri la nivelul 3 sau mai mare
Ziua 25 Obține 3 relicve

Scuze pentru eroare, dar nu îmi aprține :p E de la ei.... (http://crazywizard.info/en/event_march_of_the_herds_2017_daily.html)

Ziua 23 Obține 40 populație
Ziua 24 Instruiește 20 unități
Ziua 25 Modernizează 3 clădiri la nivelul 3 sau mai mare
Ziua 26 Obține 3 relicve
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser378

Guest
Buna ziua, dezamagitor ultimul event. cerinte exagerate. premii foarte slabe. cladirile mari total neatractive si ocupa si mult spatiu. si parca primesti exact ce nu ai nevoie. cine a introdus eventul in joc poate are nevoie de un concediu pe perioada nedeterminata.
 

DeletedUser1090

Guest
Va salut! Sunt la penultima misiune si am luat primele doua premii. Cei ce au creat eventul ar putea spune CEA DE-A TREIA CLADIRE ESTE PENTRU CEI CE SUNT DISPUSI SA CUMPERE DIAMANTE! Sincer nu mi se pare extraordinar al treilea premiu dar nu cred ca l-a luat cineva fara a investi diamante. ;)
 

DeletedUser1090

Guest
Sunt curioasa daca probabilitatea de a obtine premiul zilnic scrisa in fiecare cufar e relevanta. A trebuit sa deschid azi 7 cufere de aur(cele care costa 140 sfecla) pentru ca a opta oara sa primesc premiul. Nu am folosit punctele acumulate in alte zile tocmai sa-mi iau ce doresc in anumite zile. Dar sunt foarte suparata pentru ca a trebuit sa le consum aproape pe toate la un singur premiu. Daca deschid cufere mai mici am sanse mai mari la premiul zilnic? Ce scrie la fiecare cufar stiu si eu, ma intereseaza din experienta daca e vre-o diferenta.

Din experienta celorlalte evenimente mi se pare ca este mai avantajos sa deschizi cuferele de aur-140 sfecla-parerea mea

Pentru Ulise-oricine putea sa-l ia cu diamante. Eu aleg sa NU.

Edit by Elmer : Posturi unite. Ai buton de editare post, foloseste-l cu incredere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser597

Guest
Eu mi-am propus pentru acest eveniment să iau doar primul premiu major, plus ce mai pică prin cele zilnice ;)
Am ajuns fără să încerc prea mult și fără a fi prea activ la jumătate din costul celui de-al doilea premiu major :rolleyes:
La următorul eveniment posibil să încerc să obțin și premiul al doilea :cool:
La al treilea nici măcar nu mă gândesc deocamdată :eek:
 

Deleted User - 60987

Guest
Salut!

Am si eu o curiozitate.. e ultima zi a evenimentului; mai sunt 14 ore pana se termina, dar mai sunt 12 ore pana se schimba premiul zilnic. Din ce-am gasit prin blog-uri ar rezulta ca asta de azi ar fi ultimul. Intrebarea e ce se va intampla?

Se va schimba premiul zilnic?
Va ramane cel de azi?
Sau vom fi in situatia fara premiu zilnic?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus