• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turnir frății-complet!

DeletedUser798

Guest
Buna!
Pentru prima data de cand jucam, fratia mea a deschis 10 cufere la turnir, dar nimeni nu stie care e treaba cu planul acela. Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii de genul: unde-l gasim in inventar, cum se foloseste si la ce?
Multumesc!
 

daymaker

Wizard
A zis cineva ca trebuie sa le luati de 20 de ori sau ca nu se contorizeaza ? Am explicat si unde, dar cred ca cititi ce vreti voi :) Daca nu ai cladiri magice "modernizabile" in catun, nu apare nici planul, pentru ca e inutil. Exact acolo se contorizeaza, in fila de modernizare. Il vezi cand iti trebuie.

Vezi atașament 312

Ma recitez a 12,5 - a oara : "Cel putin momentan, se poate folosi doar pentru modernizarea cladirilor magice si apare numai in fereastra respectiva." Deci ? E clar acum ? Doh :rolleyes:

PS : pentru Ulise - evident ca 1 cladire = 1 plan, altfel nu s-ar mai contoriza nimic si ai castiga mereu acelasi plan inutil de-a dreptul de acea data, nu ? :D
 

DeletedUser798

Guest
ok! Deci, ca sa ma prind daca am inteles bine: trebui sa cumpar urgent o locuinta sau un atelier magic, ca sa pot primi / utiliza acel plan. Pentru ca poate fi folosit doar pentru aceste 2 tipuri de cladiri! Nu le am in oras la momentul primirii premiilor de la turnir, nu primesc planul! (desi l-am castigat!). Zic bine sau gresesc?
 
Sus