• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Temă nouă pentru forum

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre noua temă pentru forum.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser27

Guest
Salut, sincer sa fiu, mie nu imi place! parca nici nu ar mai fi forum de joc, e tare obositor sa cauti ceva si deranjant la ochi.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Si mie imi place mai mult asta, dar de pe dispozitive mici e greu de navigat prin el, ergonomia e pentru pc (pe care eu il prefer, personal). Din aceasta cauza si pare ciudat celalalt, pentru ca e un compromis al layout-ului pentru a-l face viabil de pe toate platformele.
 

Iceflower111

Apprentice
Cand te obisnuiesti cu un format e cam greu sa accepti ceva nou, dar daca s-ar schimba acum peste 6 luni nici nu am mai sti cum a fost cel vechi. Argumentul meu pentru pastra culorile forumului actual este ca aceste culori sunt mai "blande" in rest pentru partea tehnica oricum se va alege varianta favorabila pentru cat mai multi jucatori.
 

DeletedUser713

Guest
Pe telefon, la tap pe `butonul` close or open sidebar, aceasta nu apare pe lateral cum m-as astepta, ci in josul meniului (ramane un spatiu nefolosit si nu intuiesti neaparat unde sa cauti acel meniu + ramai doar cu niste texte `taiate` in stanga, nu pare a fi un meniu `responsive`).
Animatia pentru collapse e putin sacadata.
Actiunea de collapse se face doar la click/tap pe sageata; ma asteptam sa fie aceeasi actiune si pe texte (forum & game rules, etc)
 
Sus