• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Salut

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Trebuia sa ma prezint eu... :p Ar fi trebuit sa fie un topic unde echipa Elvenar se poate prezenta, dar cum momentan, cel putin, echipa sunt doar eu, de ce nu as scrie putin aici. Probabil mai pe larg daca deschid si topicul respectiv. Ma numesc Alex (imi puteti spune Elmer fara probleme, e deja ca al doilea nume), sunt din Bucuresti si in Lumea InnoGames din 2007 ca jucator si 2009 ca membru al staff-ului. Poate unii dintre voi ma recunoasteti de pe jocul The-West, unde inca activez ca administrator si mai joc cand am timp :) In rest, ce sa mai spun, sper sa va obisnuiti cu stilul meu mai glumet pe parcurs, sa ne distram si sa petrecem un timp placut impreuna.
 

DeletedUser26

Guest
ar trebui sa ramana doar un topic , in care sa ne prezentam , salutare , sunt BurnDomination de pe triburile.ro , si activez de vreo 8 ani pe triburile :)) sa vedem ce este si cu jocu asta
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Parca va placea sa deschideti topic-uri multiple :rolleyes: Pentru a va prezenta este chiar recomandat sa faceti acest lucru, jucatorul si subiectul, poate altii vor sa va raspunda, sa va spuna bun venit, etc. fiind mult mai usor de urmarit care cui i se adreseaza in acest fel. Pe forumul Beta este similar si arata foarte bine.
 

DeletedUser18

Guest
Salutari Elmer !!!
Esti ca un parinte pentru noi toti, mai ales ca ne atragi intr-un mod placut atentia atunci cand gresim.

Respect !!!
 

DeletedUser22

Guest
Salut Elmer, îmi pare bine să te cunosc.:) Precum a zis AlkataZ, atunci când greşim, ne atragi atenţia într-un mod plăcut, lucru ce apreciez foarte mult de la o persoană. Deasemenea, sper ca noi toţii să construim o comunitate unită, unde să ne petrecem timpul liber într-o atmosferă placută!:)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Mulțumesc frumos pentru urări și aprecieri :). Desigur, de ce aș face altcumva, cei 7 ani de moderare m-au învățat ca suntem aici toți împreună pentru a ne distra, schimba impresii și a scrie lucruri care ne fac plăcere... vă pot asigura că și atunci când voi fi nevoit sa pedepsesc pe unii dintre voi o voi face cu simțul umorului. Nu trebuie să mă credeți pe cuvânt, doar încercați :D
 

DeletedUser18

Guest
Ar avea cineva curajul sa puna la indoiala spusele "Sefului"?!
Nu cred ca este necesar sa te testam in privinta asta, doar te credem pe cuvant.
 

DeletedUser

Guest
Înţeleg foarte bine ceea ce simţi Elmer, şi eu moderez un forum pe undeva, doar că nu sunt Community Manager, doar un simplu Moderator; ştiu cum e să pedepseşti pe cineva; din contra cum cred mulţi, nu e deloc uşor şi nici plăcut, dar dacă trebuie, trebuie. :)
 

DeletedUser

Guest
vă pot asigura că și atunci când voi fi nevoit sa pedepsesc pe unii dintre voi o voi face cu simțul umorului. Nu trebuie să mă credeți pe cuvânt, doar încercați :D
La fel ti se va raspunde. Vei fi injurat tot cu simtul umorului ........hahahahaha
 

DeletedUser594

Guest
Pana la urma a fost o idee buna, vanatoarea de iepuri ( concurs). Asa am ajuns sa citesc si eu prezentarea lui Elmer ( adminul F.DE TREABA, care a avut suficienta rabdare cu mine incat sa ajung si eu pe acest forum :) )
Salutari cordiale, asadar !
 
Sus