• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cercetare

ULISE

Ascended
Dupa introducerea noii versiuni au aparut niste semne de exclamare cu rosu pentru cercetarile neefectuate.
Desi am cercetat integral Strategul Orc semnul de exclamare nu a disparut.
 

DeletedUser294

Guest
Este cunoscut și în curs de rezolvare. Mulțumim de sesizare.
 

DeletedUser461

Guest
ULISE degeaba ai bagat bani in joc si degeaba iesti in clasament pe locu 190 ca macar habarn nu ai cum se joaca jocu asta si te mai si plangi ca aia si aia la cum stai tu pe cont se vede ca nu ai citit cum se joaca deaia esti asa de blindat ca nu ai macar un bun simt sati dezvolti satu cum trebuie?:D:):D:):D
 

ULISE

Ascended
ULISE degeaba ai bagat bani in joc si degeaba iesti in clasament pe locu 190 ca macar habarn nu ai cum se joaca jocu asta si te mai si plangi ca aia si aia la cum stai tu pe cont se vede ca nu ai citit cum se joaca deaia esti asa de blindat ca nu ai macar un bun simt sati dezvolti satu cum trebuie?:D:):D:):D
Scuze pentru inarziere.
Iti multumesc ca ai avut rabdare sa-mi citesti toate postarile. Desi eu vreau sa joc dupa regulile mele (niciodata nu voi renunta ca sa am toate portalurile) te asigur ca voi tine cont de sfaturile si criticile tale.

PS
Nu toata lumea joaca pentru clasament!
 
Sus