• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții Versiunea 1.21

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

daymaker

Wizard
"Una dintre noile recompense pe care o poți primi reprezintă un nou articol: planul. Cu ajutorul acestuia vei putea să faci modernizarea locuințelor magice și atelierelor magice. Nu va fi prea ușor să ajungi la acest obiect, dar dacă lucrați împreună în frăție, vei avea o șansă de a obține acest element puternic!"
 

momi

Journeyman
este vorba de un plan,care deocamdata se foloseste pentru up la locuinte si ateliere magice,cumparate cu diamante,se povesteste ca vor putea fi folosite ,candva,si in alte scopuri;)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
@camelii & @DenZyls - Ce e gresit la UTC +1 ? Este ora serverului, dintotdeauna acesta a fost cu o ora in urma fata de RO pentru ca e pe ora Germaniei. Daca nu scrie specific ora Romaniei, va adaugati voi una (schimbarile tehnice sunt de cele mai multe ori date in ora serverului pentru a se evita confuziile intre localizari).
 

DeletedUser368

Guest
Am observat ca mesajele mele usor ironice la adresa implementarilor (in special) mi-au adus un avertisment.
Interesul meu nu este sa supar moderatorii, ei nu au nici o vina, insa nu ne puteti obliga sa fim de acord cu implementarile absurde care se fac.
Nu avem cum sa fim de acord cu sistemul de lupta, e absurd sa nu poti duce lupte in provincii DELOC. Dovedesc oricand ca nimeni nu poate castiga luptele in provinciile mele in momentul actual. Deci e clar, nu are logica acest sistem.
Cat despre turniruri, nu a reusit nici o fratie sa atinga macar penultimul obiectiv. De ultimul nici nu se pune problema. Asta nu va ridica nici un semn de intrebare? Considerati cumva ca premiile alea ne dau pe spate? Aiurea, zgarcenie totala. Insa am luat-o ca pe o provocare si e frumos sa fie un obiectiv posibil nu absurditatiile alea de nivele imposibil de atins. Rog colegii de joc sa isi exprime nemultumirea fata de nivelele de recompensa de la aceste turniruri. Sa fie mai accesibile. Nu neaparat pentru premii, ci pentru satisfactia ca nu te-ai straduit atat ca sa fi departe de obiectivul final.
Felicit cu aceasta ocazie fratia care a reusit sa stranga cele mai multe puncte la acest turnir: WIND OF CHANGE - felicitari sincere.
Dar pana si ei au fost departe de final, au strans 261.976 de puncte. Pana la 440.000 e cale lunga...f.f.f. lunga.
Dragi moderatori trimiteti mai departe rugamintea noastra sa fie posibile toate nivelele. Un total de 200.000 de puncte pana la ultima recompensa e mai mult decat suficient.Doar 2 fratii au trecut acest prag.
Corect ar fi undeva la 150.000 sa poata ajunge cat mai multe fratii. E in interesul dezvoltatorilor sa se atinga ultimul prag ca sa poata lua planul ala si sa-l foloseasca pe o cladire cu diamante (o alta absurditate).
 

DeletedUser616

Guest
DenZyls nu-ti dau dreptate, privesti doar "partea goala a paharului" , nu iei sau nu vrei sa iei in calcul PC-urile din cufar, vrajile si cel mai important ca fratiile sau mai animat, un turnir inseamna colaborare intre membrii fratiei ...si nu numai atat, din punctul meu de vedere , modificarea turnirului este un lucru bun... a ca nu atingi "planul" asta e altceva , probabil in cateva luni vor fi fratii care il vor obtine
 

ULISE

Ascended
Nu avem cum sa fim de acord cu sistemul de lupta, e absurd sa nu poti duce lupte in provincii DELOC. Dovedesc oricand ca nimeni nu poate castiga luptele in provinciile mele in momentul actual. Deci e clar, nu are logica acest sistem.
In legatura cu luptele din provincii nu se va schimba nimic deoarece dezvoltatorii nu vor sa se mai obtina asa usor extinderi. Eu de exemplu nu am mai dus nicio lupta in provincii in sistemul acual (doar negociez), iar la turniruri lupt cam in 4-5 provincii in medie.

Dupa mine problema frustranta la turniruri este ca runele oferite ca premiu sunt in marea lor majoritate la minunile vechi. Eu ca elf am la Far si la Manastire peste 100 de rune de fiecare nefolosite!!
Turnirurile sunt utile doar pentru PC-uri si rune.
 

DeletedUser809

Guest
Am si eu o intrebare, cu riscul de a fi off-topic, dar sunt noua pe-aici. Am la cercetare semnul exclamarii cu rosu, intru in cercetare, am toate tehnologiile cercetate, inclusiv Spirit rau-care are in continuare semnul exclamarii rosu-si ma duce la O Cale spre Trecut-Iscoade Avansate, care sunt cercetate. Nu stiu ce trebuie sa fac sa dispara semnul exclamarii rosu. Ma puteti ajuta, va rog?
 

DeletedUser671

Guest
nu poti face nimic pana la urmatorul patch, asa am si eu.

despre ce scria mai sus DenZyls - eu nu am multe postari, insa cu implementarile astea am avut de zis si eu, ca destul de nou jucator. intr-un sistem de lupte inexistent, in loc sa implementeze ceva util ei se zbat sa mai gaseasca alte prostii de unitati mancatoare de PC ca sa le cercetezi...si asta patch de patch. da, turnirurile pe fratii posibil sa fie mai bune acum cu cele cateva PC-uri care se obtin, da eu iau muuuult mai putine relicve ca si premiu la final decat inainte cand eram pe celalalt mod, si fiind la inceput, alea ma ajuta la cresterea productiei. oricum, ca si atingere de obiective e absurd ce au pus acolo, doar daca se face o fratie cu toti cei din top, si ei or sa bata/negocieze tot, poate atunci o sa se obtina premiul suprem! un rahat de plan!!! lol!!! asta a fost cea mai tare gluma facuta, in afara de super unitatile de tip rama, molusca si fluture ce s-au dezvoltat, impotriva tigrilor si elefantilor din joc, care mai sunt si puzderie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus