• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Schimb de Puncte de Cunoastere

daymaker

Wizard
@ULISE hai sa-ti spun ce inteleg eu prin "schimb".. eu donez la tine tu donezi la mine un anumit nr. de PC.. ce faci tu aici e ceva de genul "poate mai prin pe cineva sa-mi doneze PC-uri si la sfarsit anunt in fratie ca sa ia colegii runele".:rolleyes:
Adevarul e ca nu obligi pe nimeni si nici nu se inghesuie prea multa lume la Minunele tale :p
 

ULISE

Ascended
Ai dreptate titlul acestui topic nu este ales prea inspirat.
Dar asa incerc si eu sa cresc Minunile folosind un mod cat se poate de corect ...
Si eu la randul meu plantez PC-uri la diverse Minuni ale altor jucatori, fara sa am cu ei vreo intelegere. Cateodata castig rune si PC-uri alteori constat ca am pus degeaba si nu iau nimic. Incerc sa imi urmaresc investitiile cat pot de des dar mai mult nu am ce face.

Acum cateva zile am pus o groaza de PC-uri la minunile Elfilor de padure (destul de rare deocamdata) si nu am luat nimic deoarece am fost "facut" de diverse "aliante" ..., dar asta este viata :)
 

ULISE

Ascended
Asa este dar nu poti intoteauna. Asa ca mai mergi si la mica ciupeala si cred ca una peste alta iesi in castig daca esti atent.
 

ULISE

Ascended
Breasla 10/350+ rune
Manastirea 130/550 + rune
Farul 50/490 + rune
Galeriile 70/490 + rune
Cartea 70/140 + rune
Abisul 20/230 + rune
Turnurile 30/440 + rune
Bastionul 0/540 + rune
Sagetile 11/136 + rune
Escavarea 3/158 + rune
 
Sus