• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.88

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În această versiune am adus îmbunătățiri jocului, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Descrierile Insignelor necesare în Aventura Frățiilor au fost actualizate pentru a preciza care va fi sarcina necesară pentru a câștiga Insigna specifică, în loc să precizeze doar că trebuie finalizate misiunile evenimentului pentru a le obține.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Minuni străvechi - S-a rezolvat o problemă cu vizualizarea efectului Viteză de instruire a Săgeților furtunii.
  • Amuni - Trecerea în modul de vrajă putea face ca pictogramele de deconectare să apară peste unele clădiri Amuni, în timp ce nimic nu a fost deconectat.
  • Clădiri - Pictogramele de producție ale Diavolului de mare aveau un decalaj prea mare. Am mutat pictograma pentru a fi deasupra clădirii, astfel încât să fie mai ușor să recunoști cărei clădiri îi aparține.
  • Crafting - Am oprit butonul de folosire a Stimulentelor să clipească în ultimele 10 secunde la o rețetă creată.
  • Aventurile Frăției - Au fost actualizate unele texte omise ale misiunilor pentru a nu mai face referire la vechiul sistem de misiuni din Aventurile Frăției.
  • Notificări - S-a rezolvat o problemă cu browserul Mozilla Firefox în care se aflau anumite elemente grafice în locuri în care nu ar trebui să fie.
  • Primărie - Contoarele pentru Mărfurile sensibile de nivel 3 în prezentarea generală a Primăriei, puteau fi vizibile chiar dacă nu le-ați cercetat încă.
  • Fântâna dorințelor - S-a rezolvat o greșeală din meniul Fântânii dorințelor care a apărut după ce aceasta a expirat.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Fundalul orașului a fost schimbat într-o temă de toamnă.
  • S-a mărit spațiul disponibil pentru textele privind sarcinile misiunilor pentru a se asigura că descrierile lungi ale acestora nu mai sunt tăiate.
  • Clădiri - S-a adăugat o traducere lipsă la butonul „Anulează producția” pentru producțiile din clădirile care expiră.
  • Clădiri - S-a rezolvat o problemă cu afișarea greșită a unui bonus la producția care nu a fost adăugată.
  • Aventurile Frăției - Meniurile Aventurilor Frăției sunt acum, de asemenea, pe ecran complet, așa cum sunt prevăzute pe ecrane mai largi.
  • Turla Veșniciei - Ne-am asigurat că Barierele magice și Cuferele sunt afișate în ordinea corectă pentru a preveni suprapunerea grafică ciudată.
  • Turla Veșniciei - Unele Spirite se prefăceau a fi altcineva, iar acum li s-a spus să se limiteze la aspectul lor obișnuit.
  • Unități - S-a rezolvat o problemă în care atingând portretul unității din fereastra de informații, acesta se închidea.

Te rugăm să ne împărtășești părerile tale despre această actualizare – așteptăm cu nerăbdare să le aflăm de la tine în subiectul dedicat.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus