• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turla Vesniciei

ULISE

Ascended
Este mail-ul cu care te-ai inscris in acest joc, cand ti s-a cerut un mail si o parola.
 

ULISE

Ascended
In principiu ai dreptate dar primul nivel se poate face cu pierderi decente daca joci doar pe manual!
 

ULISE

Ascended
Mi se pare cel mai corect deoarece ciupesti niste bonusuri sau fragmente de vraja plus catalizatori si nu mai trebuie sa vinzi nimic din inventar. Dca ai noroc si eu am avut prinzi si setul de cladiri care dau fragmente de vraja in principal.

Reformulez Turla nu este un proiect ratat dar nici o atractie "fatala".

Chiar sunt curios daca cineva a mers mai mult de nivelul 3 (pe beta am ajuns sa termin nivelul trei (doar o data) si am ramas fara armata. Si acum mai lucrez la refacerea armatei!
 

ULISE

Ascended
Eu zic ce este cea mai buna masura de la turnir incoace.
Pacat este ca nu actioneaza si la cladirile raselor. Mi-as fi eliberat orasul de Portaluri fara sa renunt la ele. :(
 

Orco

Chef
Mi se pare cel mai corect deoarece ciupesti niste bonusuri sau fragmente de vraja plus catalizatori si nu mai trebuie sa vinzi nimic din inventar. Dca ai noroc si eu am avut prinzi si setul de cladiri care dau fragmente de vraja in principal.

Reformulez Turla nu este un proiect ratat dar nici o atractie "fatala".

Chiar sunt curios daca cineva a mers mai mult de nivelul 3 (pe beta am ajuns sa termin nivelul trei (doar o data) si am ramas fara armata. Si acum mai lucrez la refacerea armatei!
Nu ai unde sa mergi mai mult, spirala se termina dupa nivelul 3.
 

ULISE

Ascended
Multumesc, chair nu stiam. Am crezut ca se poate merge mai departe.
Inseamna ca eu am ajuns la finalul nivelului 2 si deoarece pierdusem aproape toata armata am ramas cu impresia ca eram la nivelul 3!
 
Sus