• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Puncte trofeu si recompense

DeletedUser

Guest
Sunt doar de cateva zile pe forum, mai exact cu un pic inainte de concursul de sarbatori, asa ca nu sunt la curent cu toate informatiile, desi am incercat sa caut cat am putut prin continutul de aici. Am vazut ca la profil avem sectiunea "Puncte trofeu". Cand am postat primul mesaj am primit torfeul "Primul mesaj" si am descoperit ca am si in joc 50 de diamante. Au venit ca recompensa pentru trofeul obtinut? Pentru fiecare trofeu exista o recompensa aferenta?
 

Nokki

Journeyman
Cele 50 de diamante probabil le-ai obtinut din cauza ca ti-ai activat contul de pe elvenar. Eu nu am vazut niciunde pe aici sa zica ca primesti diamante de la trofee. Si nici nu am primit :)
 

DeletedUser

Guest
Așa e. Acum mi-am dat seama ca mi-am activat contul când am creeat user pt forum. Mulțam pt ajutor!
 

DeletedUser1364

Guest
Cind intri prima in joc iti da 200 diamante modernizezi cabana constructilor o data 100 diamante ca asa cere jocu si ramii cu 100 diamante .
daca vrei mai multe diamante trebue sa le cumperi altele jocu nuti mai da.
 

ULISE

Ascended
altele jocu nuti mai da.
Nu este adevarat!
Mai primesti diamante cand treci de la o rasa la alta si cand participi la concursuri pe forum sau pe facebook si esti printre castigatori. mai nou primesti diamante si la distrugerea portalului de la rasa pe careai terminat-o, dar asta nu este cazul meu. ;):rolleyes:
 

DeletedUser591

Guest
Eu nu am primit diamante cand am trecut de la o rasa la alta. Si nici cand am distrus portalurile. Dar am primit atunci cant am avut o perioada de o luna de absenta. Drept recompensa ca am revenit, mi-au dat diamante. :)
 

DeletedUser1453

Guest
Buna ziua! Ce este trofeul? Cum se pot acumula punctele?
Am si eu 13 puncte si nu prea stiu ce trebuie sa fac cu ele :)))
 
Sus