• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.69

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații Actualizare



Salutare oameni și elfi,

În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Poți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri Reparate


La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Crafting - Nu va mai trebui să reîncarci jocul pentru a putea colecta articolele nou create, atunci când producerea unui articol se termină în timp ce ești online.
  • Crafting - Nu mai rezultă erori când cronometrul ajunge la 0, atunci când reduci timpul de crafting folosind binecuvântarea Reducere timp.
  • Chat - Am eliminat intrările duplicate de nume atunci când utilizai comanda /who.
  • Oraș - Am eliminat unele ferestre cu informații persistente, care apăreau când nu trebuia.

Mobil


Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

  • Am stabilit fundamentul pentru vizitarea vecinilor. Deoarece aceasta este o caracteristică destul de complexă și potențial dificilă pentru unele dispozitive, o vom face disponibilă pentru început, la un procent mic de jucători, timp în care facem testarea și îmbunătățirea acesteia. Ești printre primii care o experimentează?
  • Am îmbunătățit modul în care misiunile și chat-ul sunt încărcate de aplicație, pentru a preveni apariția unor erori.
  • Traduceri - au fost adăugate unele traduceri lipsă în fereastra Inventarului.
  • Aventurile Frățiilor - am corectat o greșeală în descrierea Gloriosului Arc de Triumf.
  • Oraș - Nivelurile clădirilor nu erau afișate întotdeauna când făceai clic pe clădire, dar acum au revenit.
  • Oraș - Am astupat unele găuri din străzi, pentru a preveni împiedicarea cetățenilor când se plimbă în jurul colțurilor. :p
  • Oraș - Butoanele Confirmare și Anulare pentru confirmarea sau anularea mutării unei clădiri sunt din nou centrate pe ecran.
  • Oraș - În unele cazuri era posibilă începerea producțiilor fără a avea legăturile stradale necesare.
  • Oraș - Am eliminat butonul pentru utilizarea binecuvântării Reducere timp la clădirile care produc automat, deoarece nu s-a intenționat poziționarea lui acolo și, oricum nu a putut fi folosit.
  • Oraș - Am completat cu informații unele ferestre goale de modernizare pentru Portaluri.

Te rugăm să ne împărtășești părerile tale despre această actualizare - așteptăm cu nerăbdare să le aflăm de la tine în subiectul dedicat.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus