• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Provincii cucerite

ULISE

Ascended
Clasamentul actualizat - Top 10 pentru sectiunea "Progres pe harta lumii":
1. cniros11 46.752;
2. uzbek 46.408;
3. doriflor 46.152;
4. ULISE 44.992 (eu am 522 provincii cucerite);
5. Ariell 44.864;
6. gabitzza 44.848;
7. lentiu 44.784;
8. phoenix 44.704;
9. Soare Negru 44.256;
10. komyc 44.080;
11. otyyca 44.034;
12. KONANER 43.936;
13. ursugabriel 43.904;

Mentionez ca am verificat clasamentul pana la pozitia 424 (53 pagini).
Daca aveti alte informatii va rog sa completati.
 

badrela

Enchanter
Eu am multe provincii cucerite pe jumatate !!! Cum sunt de fel visatoare , tot sper sa mai primim extinderi de pe urma cotropirii acestora !!! Oare sa ma trezesc la realitate ?!! ;)
 

badrela

Enchanter
Daca n-or sa se mai dea extinderi la provincii , macar un loc de stocare a cladirilor ...sa ne putem face curatenia de toamna !! :) Da' poate primim extinderi .... sa fie spatiu si de-o oina in weekend !! ;)
 

DeletedUser426

Guest
deci am 459 provincii cercetate. Necesar pentru urmatoarea extindere - o. Sa inteleg ca de acum incolo extinderile le pot obtine doar cu diamante?
 

DeletedUser2112

Guest
deci am 459 provincii cercetate. Necesar pentru urmatoarea extindere - o. Sa inteleg ca de acum incolo extinderile le pot obtine doar cu diamante?
da, poate in viitor ne va da joul voie sa mai adaugam de pe harta
 

ULISE

Ascended
deci am 459 provincii cercetate. Necesar pentru urmatoarea extindere - o. Sa inteleg ca de acum incolo extinderile le pot obtine doar cu diamante?
Asa este numai cu diamante!!!
In plus nici cu diamante nu vei putea sa obtii toate extinderile posibile adica 144 deoarece maxim ce poti obtine este 141 extinderi!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser426

Guest
Asa este numai cu diamante!!!
In plus nici cu diamante nu vei putea sa obtii toate extinderile posibile adica 144 deoarece maxim ce poti obtine este 141 extinderi!!!!!!!!!!!!!
Mda....numai vesti "minunate"
 
Sus