• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.58

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații Actualizare



Salutare oameni și elfi,

În această versiune am adus îmbunătățiri atât jocului, cât și aplicației mobile și am rezolvat unele bug-uri. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Clădirile care expiră, cum ar fi Fântâna dorințelor, sunt acum considerate clădiri care oferă cultură și pot primi Ajutor între vecini.
  • Bara orizontală din Arborele de cercetare a fost eliminată și animațiile de la selectarea unui alt capitol au fost ajustate pentru a permite o tranziție mai lină.
  • Conturile de joc și de forum au acum o conexiune mai puternică, ceea ce înseamnă că numele contului forumului se schimbă dacă un cont de jucător a trebuit să fie redenumit prin suport și că ștergerile de cont acum se extind și la conturile forumului. Adresele de e-mail și parolele pentru conturile de forum nu sunt sincronizate și trebuie să fie ajustate manual.

Bug-uri Reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Producția de Mărfuri sensibile solicitată pentru misiunile Aventurii Frățiilor acum necesită întotdeauna aceeași durată de timp comparativ cu producțiile obișnuite.
  • Numele jucătorilor ar trebui să fie afișate întotdeauna în chat-ul jocului.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • iPhone X este acum oficial acceptat, ceea ce înseamnă că interfața utilizatorului funcționează corect și întregul ecran este folosit.
  • Frăție – Butonul de aplicare la o Frăție nu mai arată uneori "Aplică" în cazul în care Frăția nu este setată ca deschisă.
  • Binecuvântări – Durata Stimulentelor nu era afișată corect atunci când erau încărcate pentru prima dată.
  • Traducere – Am remediat mai multe traduceri lipsă și am eliminat caracterele speciale necorespunzătoare din fereastra de prezentare a ofertelor tale de la Negustor.
Te rugăm să ne împărtășești părerile tale despre această actualizare – așteptăm cu nerăbdare să le aflăm de la tine în subiectul dedicat.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus