• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Concurs Am plecat să colindăm... bradul să vi-l arătăm :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1197

Guest
poza bunaaaaaaaaaaaa.jpg


O ce veste minuata in elvenar ni se arata ,
O cladire noua mare , se inalta catre soare.
Un teren frumos verde si paduros ,
Cum a proroocit Elmer .


Un atelier se-nalta , laga el si o fantana ,
Si o primarie , ca asa sa fie , un oras frumos , falnic si maiestuos.
Noi avem si academii , pentru magii cei hazlii.
Avem fabrici si altare ca asa faci terenu mare.


Si comertul e in toi cu vecinii mei cei noi.
Noi studiem si cercetam cultura multa sa avem .
La multi ani cu sanatate de Elvenar s-aveti parte !



 

DeletedUser405

Guest
Dragilor,

Va prezint Bradul Elvenar, creatie proprie si originala. Bradul celor 6 rase, care-si schimba culoarea in culorile tuturor celor 6 rase. In montajul de mai jos doar 4 culori. La cerere pot posta si alte fotografii.

Bradut Elvenar - 50.jpg


Intre colind si corcova am ales sorcova.

Va prezint Sorcova Elvenar, de asemenea creatie proprie si originala. Sorcova celor 6 rase (cu care nu va dau in cap intrucat faceti treaba buna), cu 18 figuri unicat a eroilor celor 6 rase. In montajul de mai jos cele 3 fete ale Sorcovei Elvenar 3D, impodobita dupa preferinta.

Sorcova Elvenar 50.jpg


Numai bine va doresc, sanatate, bucurii si un An nou Fericit cu impliniri. La Multi Ani! (ca ma prinde Revelionul cu voi aicea).​
 

Jooanna

Enchanter
Noul An ce va să vină
Să v-aducă bucurii,
Mult noroc și fericire,
La adulți și la copii !


Iar în viața virtuală,
(obicei care nu piere:p),
Să avem belșug în case
Și-unelte-n ateliere.
Minunile să ne crească,
Cultura să ne-nflorească
Resursele să-nzecească.
Oaspeții ce ne-or veni
Să ne-aducă bucurii:
Ale lor tehnologii
Și resurse fermecate.
Multă Mană și Semițe
Muncitori în locuințe
Și grămezi de vrăji ciudate,
Care să ne-ajute-n toate.
Iar la anu’n Elvenar
I-așteptăm pe Elementali !

La Mulți ani și-nc-o colindă:
Elementalii să ne surprindă !!!


IngeriiMei.jpg
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Cum am promis, revenim cu lista câștigătorilor și acordarea premiilor :) A fost extrem de dificil să alegem și să departajam fiind multe intrări drăguțe și interesante, dar a trebuit să o facem, iar cele mai complete creații din punct de vedere tematic ca stil poetic și/sau aranjament, după părerea noastră, sunt următoarele :

odri - Powerbank
artur78 - Mousepad
leader2017 - Mousepad
Ice GoblinX - Mousepad

Și pentru că a fost Crăciunul, premiem pe toată lumea cu câte 200 de diamante (mai puțin cei care au copiat de pe taica goagle, fie colindul, fie poza, apreciem totuși puțină muncă)

Cei care ați câștigat obiecte - vă rog să îmi trimiteți un mesaj privat aici pe forum cu numele (complet) și adresa (de asemenea completă și de preferat cu tot cu codul poștal al străzii) unde doriți să vă fie trimis premiul. Cum am spus inițial, datele vor fi transmise sediului InnoGames, urmând să primiți acel pachet din Germania (deci va dura nițel).

Felicitări și mulțumim încă o data tuturor pentru participare și creațiile frumoase din concurs. La mulți ani :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus