• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Volkhanah

  1. Volkhanah

    Concurs Crăciun 2020

    Din bradul cel prin de vise, Si de daruri nedeschise, Raza luminand magie Ne umple de bucurie! O speranta intr-un soare Caldura vindecatoare, Craciunul cel luminos Omul si elful, voios, Cu totii se bucurara, In diamante se scaldara! :))))) CRACIUN FERICIT TUTUROR!
  2. Volkhanah

    Concurs Vara în orașul meu

    Sculptura in Gradina Botanica din Craiova :):elf:
  3. Volkhanah

    Concurs Magia Toamnei

  4. Volkhanah

    Concurs Te iubesc?

    Sarmane Vrayn, sufletul tau curat plin de iubire ma face sa vreau sa iti ofer ajutorul meu, caci si eu am fost candva ca tine, vanat pentru curatenia inimii mele de suflete infometate... Boala, vraja si dragostea sunt lucruri foarte diferite, dragul meu. Daca ai fi blonav, ai zace, iar daca ai...
  5. Volkhanah

    Discuții Concurs - Cea mai puternică vrajă

    Multumesc pentru premiu si aprecieri! Felicitari tuturor, participantilor si castigatorilor deopotriva!
  6. Volkhanah

    Concurs Cea mai puternică vrajă

    Albastră, misterioasă, Seara-n Elvenar se lasă Vrăjitoarea neștiută În mătase învelită Iese cu alaiul său În poiana elfilor. Șase zâne mici țin trena Doi pitici îi dau paharul Făcut din marmură pură, Albă, rece, ultradură Cu un glas șoptit prin plete, Un descântec ea începe: Patru pietre...
  7. Volkhanah

    Concurs Valentines Day

Sus