• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de VIATOLL

  1. VIATOLL

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    Iti pot dona eu 6 artefacte la fel de inutile ca ale tale. Eu am artefactele dar nu am porcaria de Stonehange deloc. Asa ca ce pot sa fac cu artefactele :))
  2. VIATOLL

    Feedback Discuții versiunea 1.127

    Un buton pentru comanda multipla la depozitele de arme asa cum avem la fabrici si ateliere pe cand preconizati? Multumesc.
  3. VIATOLL

    Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

    pentru VIATOLL ...... considera ca NU EXISTAM ! face bine la sanatate. Parol Incerci sa explici tututor faptul ca esti inteligent. Nu te mai chinui. Nici nu conteaza daca esti sau nu. Cat despre existenta VEDETELOR(mie imi plac rugamintile), am uitat demult, doar ii explicam colegului de joc...
  4. VIATOLL

    Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

    Au facut putin dezmat la conturi, in sensul ca daca dau afara pe unul care a terminat turla , puctele raman la ei. Iar daca aduc pe cineva in loc care nu a facut turla dar o face dupa ce intra in fratie, atunci se aduna si alea. Si cum stau clonele la rand la ei , ai explicatia. Probabil ca daca...
  5. VIATOLL

    Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    BASTET, zeita pisica din capitolul Amuni
  6. VIATOLL

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Pheonixul de foc. De ce? Avantaje in primul rand, activarea lui ducand la acel 50% daune unitati foarte util pentru terminarea event urilor de lupta, dar si ca design. E o cladire frumoasa mai ales ca este animata.
  7. VIATOLL

    Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

    Calcule partial gresite. Pe tot parcursul turnirului jucatorul A ia recompense de etapa sa le spunem pe care jucatorul B nu le ia pentru ca nu joaca. Acum hai sa facem totalul recompenselor care se iau atat de jucatoru A cat si de jucatorul B. Unde este nedreptatea la turnir? Daca ne raportam...
  8. VIATOLL

    Productie marfa

    eu cred ca se subintelege.
  9. VIATOLL

    Productie marfa

    Poate inca nu au descoperit butonul. Vedem....
  10. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ia uite una din. Parca sunteti tariceanu. Ii spui ca s a scumpit benzina la peco si el spune sa te duci la altul ca acolo e mai ieftin. Pai nene sef , de asta esti pus tu acolo sa faci circulatie? Hai sa presupunem o situatie . Nimeni nu mai baga nimic premium. Ce se intampla? cei de la INNo vor...
  11. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Domnule manager, admin, elmer: daca prin departamentele astea de INNO e plin de incompetenti, si admiteti ca acest event e total gresit si plin de buguri de ce l-ati mai introdus? Ati reusit prin acest event sa aduceti mai mult ura decat placere de joc. Pe noi nu ne incalzeste ca dumneavoastra...
  12. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    harman oare despre care sef vorbesti? Elmer sau Elmer. Ca nu e clar. Vorbeste elmer in numele lui elmer apoi iar elmer. E ca si cum scrie elmer ca a zis elmer ca daca mai o luati pe aratura elmer va baneaza. Acu am o nelamurire: care elmer ne baneaza? elmer sau elmer?
  13. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ulise, e ca si cum raspunde elmer dar spune ca elmer e la comanda regulamentului. Eu inteleg ca cineva posteaza pentru elmer cu numele elmer dar care nu e elmer. Sau cum e boss elmer? Cineva a uitat sa se delogheze de la elmer si a postat? Apoi gogorita e facuta. Vai de capul nostru daca asa am...
  14. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ai fi fericit daca ti-as transmite ceva. Te-ai mai cultiva . Vezi si tu, poate ai prin portofel 10 lei ....introdu si o sa afli rezultatul
  15. VIATOLL

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    S-a trezit p.....ul satului . Buna dimineata . Ai grija cu tastatuta sa nu se enerveze de la tampeniile scrise si sa-ti dea una peste nas. luisica dormi? Valetul tau iar scrie tampenii pe forum. Ai grija mama sa nu pateasca ceva :) Iar iti dai like fata .Daca te crezi atat de inteligenta ...
Sus