• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de s5neo

  1. s5neo

    Concurs Ospățul Maestrului Panda roșu

    Dovlecii in Câmpul de cereale Ceaiul purpuriu in Ceainărie Ciuperca rezistenței:in Ferma de ciuperci Plantele in Agricultura Supa priceperii in Ferma Piticilor
  2. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Pare ca ne-au lasat sa ne descurcam asa... Devine din ce in ce mai frustrant!
  3. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Cred ca o solutie ar fi sa creasca limita pc-urilor ce pot fi primite pe masura ce jucatorul face schimburi, proportional cu pc-urile schimbate. Astfel ar fi incurajate schimburile si colaborarea si in acest fel intre jucatori. In noua maniera de joc e avantajos sa intri in legatura si cu alti...
  4. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    E dragut asa sa cauti jucatori. Mai greu e sa-i lamuresti ca schimburile sunt viitorul. Si uni sunt destul de conservatori.
  5. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Momentan astept... nu am solutii...
  6. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Eu m-am straduit sa fac schimburi, (i-am innebunit de cap pe toti cu teoria ca "schimburile sunt cele mai indicate si rezonabile pentru folosirea cuferelor recompensa si apoi, dupa update, pentru folosirea runelor") am pus pc la cei cu care am negociat schimburi, si acum ei nu pot pune la mine...
  7. s5neo

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    Am citit, am inteles cum se ajunge la blocaj, dar nu imi este clar ce este nevoie sa fac sa ma deblochez?
  8. s5neo

    Nelamurire

    Aha, multumesc
  9. s5neo

    Nelamurire

    Salut! Imi poate spune cineva ce reprezinta acel numar?
  10. s5neo

    Numărăm diamante

    259:diamond:
  11. s5neo

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

  12. s5neo

    Intrarea mea în competiția pentru Hanul Gravitației

    Dragon float - CARNIVAL EVENT Main Stage - Woodelvenstock Venar's Spiritual Nexus - WALPURGIES NIGHT Stone of the Stars - Tale of the Wandering Moon
  13. s5neo

    Intrarea mea în competiția pentru Hanul Gravitației

    The Tale of Robert Redbeard
  14. s5neo

    Intrarea mea în competiția pentru Hanul Gravitației

    Leaf Codex - Early May 2018 Adventures Lazy Snowman - Three Glacier Giants Rise of Phoenix
  15. s5neo

    Concurs Vacanța de vară

    Un”OZN” peste lacul diminetilor frumoase
Sus