• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de PT19

  1. Numărăm diamante

    1015
  2. Cea mai lungă frază

    cu
  3. Concurs Vacanță

    Vama Veche.....apus de soare
  4. Numărăm diamante

    158 :diamond:
  5. Concurs Prietenul meu cel mai bun

  6. Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    Amuni
  7. Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Biblioteca Piatra Lunii are o grafica destul de placuta si interesanta ...este o mica explozie de culori in mijlocul marilor cladiri in mare parte monocromatice
  8. Feedback Discuții versiunea 1.105

    intra pe facebook pe pagina lor si ai sa vezi ca nu este de la telefonul meu nu sunt singurul cu problema asta ...imi spune ca nu am conexiune la net dar iti sciu aici pe forum de pe telefon..:)
  9. Feedback Discuții versiunea 1.105

    Din pacat nimic nu functioneaza si am observat ca este o problema generala la mai multi jucatori de pe servare si din tari diferite
  10. Feedback Discuții versiunea 1.105

    Aplicatia de pe mobil a incetat sa mai functioneze ....eroare ca si cum nu as avea net...dar mesajul vi l-am scris de pe telefon ☺
  11. Frăția Masonii caută jucători activi

    mai aveti vre-un loc liber in fratie
  12. Caut fratie

    salutare caut fratie activa care sa participe la turnir si turla plus evenimente...joc acest joc de putin timp
  13. Event Discuții - Sărbătorile de Mai

    Este corect ceace zici mi-am dat si eu seama de asta ...dar tu ca suport sa incepi sa bati campi si sa imi zici ca am buguri sau mai nu stiu eu ce ..insamna nestiinta necunoastere sau mai rau rea intentie
  14. Event Discuții - Sărbătorile de Mai

    Sub riscul de a fi sanctionat iti voi arata ca am avut dreptate si faptul ca exprimarea pe "forum " a fost gresita nu este vina mea citez: În plus, de data aceasta vei observa unele modificări ale misiunilor evenimentului! Există un șir de misiuni cu povești limitate pe care trebuie să îl...
Sus