• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Nokki

  1. Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Nu cred ca ai dreptut de a face aceasta afirmatie tinand cont ca noi suntem blocati. Fiecare fratie isi face strategia cum vrea și la final inante sa ne blocam, v-am aratat ca eram o competitie, sunt sigur ca si wind ar fi fost o competite daca nu s-ar fi blocat. Si mie mi-ar fi fost usor sa zic...
  2. Feedback Ghici cine vine la tine!

    Eu zic ca o sa vina randul zanelor sa ne viziteze :)
  3. Statuia Gnoma

    De aia nu stiam nici eu de ea, nu ma uit la denumiri cand pun la facut ceva :)
  4. Statuia Gnoma

    Unde ai gasit ceva despre "Statuia Gnoma"?
  5. Puncte trofeu si recompense

    Nu ai pentru ce ;)
  6. Discuții Concurs de sărbători

    Felicitari tuturor. Probabil se va face si aia cand se va putea. Ramane sa asteptam ;)
  7. Puncte trofeu si recompense

    Cele 50 de diamante probabil le-ai obtinut din cauza ca ti-ai activat contul de pe elvenar. Eu nu am vazut niciunde pe aici sa zica ca primesti diamante de la trofee. Si nici nu am primit :)
  8. Bug harta

    Eu nu am mai intalnit problema, poate din cauza ca am schimbat browserul, poate de la update, dar mi-a mers in ultimul timp.
  9. Cuvantul zilei

    Realizari
  10. Cuvantul zilei

    Curiosi :)
  11. Discuții Concurs de sărbători

    Normal s-a terminat ieri seara. Tinand cont ca e si la ei craciunul poate sa dureze putin mai mult pana sunt anuntate rezultatele. Dar poate in cursul zilei de astazi, sau maine. Ramane sa vedem ;)
  12. Chat - Discutii libere

    Un Crăciun fericit, sănătate și tot ce vă doriți. :)
  13. Cuvantul zilei

    cadouri
  14. Nokki

    37. Primarie 38. 7 puncte de clasament 39. Un Craciun fericit si tot ce va doriti. Si nu in ultimul rand sanatate. 40. Nu :)
  15. Discuții Concurs de sărbători

    schepsisuri? chichite? Esti sigur ca astea sunt intrebari ca la un examen de "admitere"? :)
Sus