• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Maverick333

  1. Cadou zilnic

    Asa o fi! Eu unul l-am colectat de fiecare data cand am intrat pe mobil. Am presupus ca e doar pe varianta mobila si ca e pt toata lumea. Premiile sunt intr-adevar random, am primit diverse marfuri si diamante. Astept si eu un raspuns de la cineva din staf, sunt si eu la fel de curios! Zi frumoasa
  2. Cadou zilnic

    Cadoul este zilnic si este pentru toata lumea. Este disponibil doar pe varianta mobila, eu intru zilnic si il colectez. Si da, cadoul este random, adica poti lua la colectare marfuri sau diammate! Nu este random in sensul ca poate aparea doar la unii jucatorii, ci premiile sunt random! ( cel...
  3. Sporire productie marfuri viitoare

    Scuza-ma, dar ce ai vrea sa se schimbe? Asta e jocul dintotdeauna: ai un oras, ai o rasa oaspete, cresti in nivel, aranjezi si rearanjezi, ai evente, ai marfuri noi,etc ... Asta e stilul jocului! Stii tu vreun joc care sa isi schimbe stilul? Counter strike-ul a introdus optiune de a decora...
  4. Joc...

    Noi cred ca am inteles bine, tu cred ca esti putin confuz, atat! Ai primit un premiu, un cadou, cum vrei sa ii spui, iar acest cadou se supune regulilor jocului la fel cum a facut-o si locuinta magica de care ne spuneai! Fiind o locuinta, iti produce bani si iti da locuitori ( mult mai multi...
  5. Joc...

    E prin definitie un atelier, asa ca se supune regulilor jocului! Pentru a-ti contrui un atelier , iti trebuie populatie, nu? Daca acum te hotarasti sa stergi un atelier din cele pe care le ai, primesti inapoi toata populatia, corect? Asadar , ca sa iti plasezi un atelier, fie el si magic, ai...
  6. HTML 5

    Habar nu aveti ce spuneti legat de subiectul asta! Interesati-va putin inainte sa aruncati cu pietre! Tu Ulise spuneai intr-un post acum cateva zile ca e pacat ca se urmareste profitul in detrimentul evolutiei! Vorbesti fara sa cunosti. Nu are legatura cu inno, cu dezvoltatorii acestui joc...
  7. Event Discuții - Misterul pădurii cețoase

    Chiar daca nu e deblocata tehnologia, le poti folosi in lupte. O sa le gasesti in tabara armatei, sunt trupe foarte bune care pot inlocui cu succes golemii
  8. Ursul gulerat

    Teoretic enuntul e cat se poate de clar: "per cufar ajutor"! Numai ca s-a uitat notiunea de cufar decand cu motivarea directa! Nu primesti premii de la fiecare jucator pe care il motivezi ci doar de la 3!Premiile alea vin din cuferele de la cautam odinioara ;) Atat O discutie pe tema asta...
  9. Ursul gulerat

    Nu storm, nu ai dreptate! Sunt 3 cufere pe care le poti primii cand acorzi ajutor, si asta inca de la inceputul jocului! Motivam si de la 3 persoane primeam mesajul " a aparut un cufar...". Il cautam pe la marginea hartii oraselor, il deschideam si luam premiile: relicva sau vraja! Acum nu mai e...
  10. Ursul gulerat

    Teoretic este in definitie: " 3 puncte per cufar ajutor intre vecini"! Numai ca multa lume a uitat de perioada in care alerga dupa acel cufar prin orasele vecinilor, acum primim direct premiul de la 3 persoane cand motivam direct! Si da, multi si-au luat teapa cu 3 puncte la fiecare motivare...
  11. Ursul gulerat

    Motiveaza-ti vecinii si de la 3 persoane vei primi cate 3 puncte ( pe langa vraja sau relicva, primesti si 3 puncte). Asta e tot Daca ai motivat deja si ai primit bonusurile( care inainte se gaseau in cufere pe care le cautam prin oras) tb sa astepti 23 ore La mine a functionat perfect, am...
  12. Feedback Discuții versiunea 1.98

    Cand nu o sa mai avem bani de paine, le vindem. ;)
  13. Profit portal

    Fa tichet la suport
  14. Event Discuții - Halloween decapitat

    Atat conflictele cat si reclivele le poti face/obtine f usor de la turnir! Dar pt asta tb sa faci parte dintr-o fratie... Infiinteaza-ti una pe perioada eventului ca sa poti termina misiunile! Iar orcii ii obtii din depozitele de arme! Du-le la nivelul la care produc orci, si nu o sa ai nevoie...
  15. Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Pentru ca sa "este" la numar!:eek::eek::eek: Serios acum , ce premii sunt astea?? Tura asta chiar am spatiu si populatie, dar pentru ce sa ma zbat?? pentru niste unicorni si un codex? Serioos? Premiile astea nu sunt virtuale?Se scad cumva din bugetul celor care se ocupa de dezvoltarea jocului...
Sus