• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de marinam

  1. Concurs 1 decembrie 2020

    La muti ani,ELVENAR ! Frunza verde ,floare albastra, La multi ani de ziua noastra! Oameni si elfi din Elvenar. Hai uniti-va odata si strigati cu toti-n cor, La...
  2. Numărăm diamante

    165:diamond:
  3. Concurs Vacanță

    Palas este un complex urbanistic situat în zona Centrului Civic al municipiului Iași, în imediata apropiere a Palatului Culturii. Aici imi voi petrece vacanta in vara asta.
  4. Numărăm diamante

    162:diamond:
  5. Discuții Discuții - Prietenul meu cel mai bun

    Multumesc pentru premiul,la concursul,prietenul meu cel mai bun,Bobita.
  6. Numărăm diamante

    146:diamond:
  7. Concurs Prietenul meu cel mai bun

    BOBITA !
  8. Concurs Coșulețul cu ouă revine

    PASTE FERICIT !
  9. Concurs 8 Martie

    Intalnire cu mama(creatie proprie ) S-au coscovit peretii,de ploaie si de vant Azor ma latra Smucindu-se in lant Mama...e mai tacuta parca, Se-ncurca-n vorbe,in fusta alergand, Acum ii simt mireasma de pruna si de para, Cu palmele uscate,imi mangaie obrazul si parul plin de bucle Fetita...
  10. Concurs 1 Decembrie 2019

  11. Concurs Vara în orașul meu

    Atasez elvenar,la poza mai sus pusa.
  12. Concurs Vara în orașul meu

    Palatul Culturii ,IASI,o cladire emblematica a orasului. Si melcii merg la palat.
  13. Concurs hanul gravitatiei,episodul 3

    1.Event Noaptea Valpurgiei 23.04.-2018----03.05.2018 2.Event Povestea lunii ratacitoare 23 08.2018--04.09.2019 3.Event Festivalul Woodelvenstock 26 .05.2018 ora 7:51 4.Event Carnaval 22.02.2019--15.03.2019.
Sus