• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de harman

  1. harman

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    Si, ca sa nu fiu inteles gresit, mai fac o completare 1. TURLA si diferenta intre Turnir si Turla. La turnir fiecare lupta pe care o duci este pt un ANUME PREMIU. Te hotarasti sa participi, lupti castigi lupta si iei premiul. Da, iei premiul respectiv instant. Asa este corect si te face sa...
  2. harman

    Feedback Discuții - Noi recompense la Turla Veșniciei

    Jeguri, abureli, rahaturi, balarii Cam asta ne oferiti, voi, Echpa Elvenar, sau jepcarii de la Inno, oricum tot voi. In ultimul timp totul se strica in jocul asta, de la ofertele pt diamante (diferentiate, functie de locul in clasament} pana la cladirile de 2 lei pe care le primesti la...
  3. harman

    Feedback Discuții - Amuni

    da, multumim ca, pt a cata oara ?, ne-ai luminat calea !!! Bine spus! M-a pus "in asteptare". Deh, cu asa cuvinte, demonstrezi multe, Boss. Profesionist, nu vraja !!! Ce pot sa mai zic cand o citesc? Deci Inteleg ca ne-ati echilibrat destul incat sa jucam fara probleme. Dar ati lasat o mica...
  4. harman

    Feedback Discuții - Amuni

    Interesant ... O nedumerire ca de inceput as avea: ati introdus 12 extinderi provincii si nu se poate face nimic sa facem rost de ele. Bineinteles, 9000 diamante de bucata, maxim 8. Celelallte 3 cum se pot cumpara ? Una este clar, o avem la cercetare.
  5. harman

    Feedback Discuții versiunea 1.59

    Sefe, Ma intreb si eu, ca orice om de rand, fara sa am pretentia unui raspuns. Baietii astia care lucreaza la "dezvoltarea jocului" cat de nulitati pe plan profesional sa fie incat sa avem la fiecare upgrade al jocului probleme ? Este adevarat, nu sunt mereu doar mari, dar este JENANT, atat...
  6. harman

    Feedback Discuții versiunea 1.59

    Ce mai faci, Marite ? Daca tot astepti cu nerabdare feedback-ul nostru, am sarit imediat sa te satisfac. Am o parere extraordinara despre versiunea 1.59. In general despre munca vostra la bunul mers al jocului. Recunosc ca sunt chiar fascinat de noul stil de joc de pe serverul nostru. Ma...
  7. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Aoleuuu, Boss, am uitat ce era mai important, ce greseala ... Sa vezi cine iti apreciaza mesajul: Mentalistul !!! :rolleyes: O saptramana a dat din coada, in extaz, ca l-ai bagat in seama. Sa mai caraie unii ... s-a dat cu Boss-ul la fetisuri !!! Care mai e grangur ca el ??? Sigur si-a facut...
  8. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Pfff, Sefe, normal ca nu jignesti pe nimeni !!! Tu doar pui lucrurile la punct si aduci supusii pe drumul cel drept. Pt asta ar trebui sa-ti fim recunoscatori, nu sa sarim gardul ca anumite persoane. Da-i, te rog, ban pt tupeul avut !!! Auzi, sa-ti reproseze asa ceva!!! Articolul il gasesti tu...
  9. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Vezi Sefe ca, pana la final, cine are curaj sa zica ceva este nebunul serverului. Nu-i problema pt jucatorii ca noi. Plecam de aici si jucam altceva sau tot jocul asta dar in engleza. Si-ti garantez ca acolo nu se intampla toate mizeriile de aici. Cei de acolo nu-si permit sa faca toate...
  10. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Nu conteaza care Elmer. Este unul sau mai multi care misca tot pe server. Lui sau lor ma adresez. Important este sa mai avem o posibilitate de a discuta cu alti membri din staff-ul mare. De preferat straini. Ei sunt neutri si ne pot rezolva usor toate clinciurile. In plus sunt credibili. Astept...
  11. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Sefe, ma inclin in fata posibilitatilor tale de a ne pune pumnul in gura. Am retinut ca detii toate parghiile de a ne pune cu botul pe labe si ca o vei face daca mai luam atitudine impotriva ciudatelor probleme avute de serverul nostru. Ma refer strict la cele legate de blocarea in regim...
  12. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Louise, un pic de rusinica trebuie sa-ti fie !!! Te legi de oameni nevinovati, dand in ei cu artileria grea: Mentalistul. Nu este frumos ce faci. Voi il pociti iar restul din marea voastra fratie va aproba. Urat !!! Ca de obicei, jucati parsiv. Noroc ca pudelul tau, pardon fiara ta se face iar...
  13. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Te bagi ca musca-n lapte !!! Hop si eu, sa vada lumea ca exist !!! Si Sefu' ca ma implic ... IN CONDITII NORMALE DE JOC, cand 2 jucatori pun insigne in acelasi timp, ori se reseteaza jocul cu mesajul: "a aparut o eroare interna" fara pierderi, ori primesti mesaj normal fara reset sau alte...
  14. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ulise, ai sintetizat intr-o fraza ce era mai important !!! Nici ca se putea spune mai bine. Multumesc Mai am o completare: poate se reseteaza si adminii ? Sau exista vre-o sansa sa se comporte normal si decent, dar la alt joc ? Ma gandesc ca daca vin altii nu o sa se mai blocheze gropi, o sa ni...
  15. harman

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Sefe, noi am mai avut discutii interesante si inainte. Ne-ai luat prima data de prosti, acum la fel. Ai uitat cum ne-ai vrajit la ultimele aventuri ? Chiar crezi ca n-am tinut cont de "sfaturile" voastre ? Las-o balta cu povestile astea. Daca era sa se intample cum zici, se intampla seara, cand...
Sus