• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Giuliano

  1. Giuliano

    Bara/fragmente de runa

    Se pierd alea zilnice dar poti aduna in timp de la turnire si de la cladiri cate vrei.Spre exemplu eu am avut peste 10.000 adunate pt.ultima era
  2. Giuliano

    Bara/fragmente de runa

    Nu ar fi ok sa nu se mai piarda atatea fragmente de rune si sa se poata aduna intr-o bara ca cea a punctelor?turnir de turnir saptamana de saptamana pierdem pt ca nu se contorizeaza decat 10 bucati.
  3. Giuliano

    Modernizare minuni la ultimul capitol

    La ultimul capitol cand vreau sa modernizez una din cele 2 minuni cu diamante neavand resursele necesare primesc eroare spunandu-mi ca nu am resursele necesare.Precisez ca acest lucru se intampla pe aplicatia de mobil.Cand trec pe pc.se poate.
  4. Giuliano

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Multi nu stiu cu ce se mananca minunile noi de la ultimul capitol.Tineti de fragmentele de vraja,catalizatori si restaurari regale cu dintii...nu le irositi pe evoluarea cladirilor vechi la capitolul nou.Cerintele la aceste minune sunt enorm de nesimtite.
  5. Giuliano

    Feedback Discuții - Legenda valloriană

    Buna.Mai oameni buni revizuiti putin cerintele celor doua minuni de la ultimul capitol..sunt exagerat de nesimtite,De la level 16 -17 pe langa runele necesare ,cereti 32.000 fargmente de vraja/32 catalizatori si 40 restaurari regale?Pe bune?si asta doar la acest level.Pai nici daca craftez toate...
  6. Giuliano

    Feedback Discuții - Legenda valloriană

    Cum puteti sa cereti 20.000 de fragmente de vraja si 20 catalizatori la level 10 la o minune din ultimul capitol?Voi stiti ce inseamna 20.000 de fragmente de vraja?Uite asa au sa va plece jucatorii buni..Ati sarit calul cu toate la acest ultim capitol.Sa fiti sanatosi cu jocul vostru.
  7. Giuliano

    Feedback Discuții - Legenda valloriană

    Si asta nu e tot...surpriza vine de la cele 2 minuni care trebuiesc puse.Facultativ evident pt,fiecare/dar pt.cine doreste sa pregateasca multe fragmente de vraja si multi catalizatori pt.ca doar asa le veti putea evolua.Si durerea mea cea mare sunt fragmentele de rune care doar 10 putem...
  8. Giuliano

    Event Discuții - Aqua Splendor 2023

    Nu cred ca cineva ar dori in oras un astfel de set de cladiri Chiar si la ultimul calitol existent setul nu ofera mai nimic. Este inutil ca sa nu mai vb.de locul pe care il ocupa .
  9. Giuliano

    Artefacte

    Si iata ca am artefactele de urs polar dar surpriza..nu am cladirea..ha ha ha..De unde sa o iau?ia-o de unde nu-i vb.romanului!!
  10. Giuliano

    capitolul XXI

    socoteste in jur de 9 luni de la ultimul
  11. Giuliano

    Artefacte

    Da..multumesc.Fiecare spune cum stie mai bine.O sa vad daca voi avea noroc .asa merge aici ..cu noroc.
  12. Giuliano

    Artefacte

    Adica eu daca am in inventar cladirea de baza a ursului polar,pana nu craftez cladirea nu voi mai primi la academie artefact de urs?Pt.ca tot astept de ceva timp la academie sa vina artefactele dar degeaba.... Adica eu ar trebui sa vand sau sa craftez cladirea ursului polar,dupa care sa astept...
  13. Giuliano

    Concurs Ospățul Maestrului Panda roșu

    Ingrediente: Dovleci: Câmpul de cereale. Ceai purpuriu: Ceainărie. Ciuperca rezistenței: Ferma de ciuperci. Plante: Agricultura. Supa priceperii: Ferma Piticilor.
  14. Giuliano

    Capitol 20

    Am rezolvat..trebuia sa scrie la misiune fabrica de cherestea nu de otel.
  15. Giuliano

    Capitol 20

    La noua era sunt la misiunea in care in cere sa am 9 fabrici de level 34 si una de otel de level 34 sau mai mare.Am 4 fabrici de otel si nu-mi da ca bifata misiunea.
Sus