• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Florea26

  1. Florea26

    Concurs 1 decembrie 2020

    Pentru stramosii nostri ,care au fost niste eroi neinfricati,sa ii cinstim, sa le oferim un loc de cinste si sa le ducem mai departe gloria.
  2. Florea26

    Concurs Vacanță

    Mi-ar place sa fac o croaziera pe Nil (EGIPT-CAIRO- جمهوريّة مصرالعربيّة ,cel mai lung fluviu din lume ),si sejur,pt.a vedea piramidele,camilele.
  3. Florea26

    Numărăm diamante

    159:diamond:
  4. Florea26

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

    PISI al meu.
  5. Florea26

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Paște fericit!
  6. Florea26

    Event Discuții - Adunarea Cultelor Phoenixului

    Misiuni traduse ?
  7. Florea26

    Concurs Vara în orașul meu

    Revin cu un nou look al orasului meu .
  8. Florea26

    Concurs Vara în orașul meu

    Orasul meu Elvenar din Transilvania.
  9. Florea26

    Poza Event Iarna 2017

    daca tot e vorba de event aici...stie careva pe cand o cladire de Doamne ajuta in event de preferabil cladire de populatie?
  10. Florea26

    Vecini inactivi

    a inteles careva cum naiba merge treaba la faza cu noile aventuri din fratie?am acitit ca un idiot si nu inteleg multe!da am prins ideea despre ce e vorba,dar de ce daca mai multi facem aceeasi misiune doar unii primesc asa zisele sigle???eu de exemplu am terminat 3 misiuni adica 3 sigle,care...
  11. Florea26

    Producții sporite - procent eronat

    exact la fel am si eu...doar ca la otel e ok si la pergamente si praf magic imi arata necercetate si inca nu am gasit solutia...plus la turnir la a 4 a stea unde este premiu 6 relicve si 6 pct de cunoastere,primesti doar relicvele,pct de cunoastere nu iti mai apar in bara de pe mijloc/sus unde...
  12. Florea26

    Fragmente de rune primite la turnir

    Fragmentele de rune primite la turnir sunt toate pentru aceeasi minune antica. Mai precis pentru ultima minune antica cercetata (sau poate cea mai avansata din arborele tehnologic?). Au confirmat acest lucru cativa jucatori din fratia mea. eu am primit rune si pt primele minuni din...
  13. Florea26

    Cufăr recompensă Ajutor între vecini

    si eu tot la fel cu cufarul recompensa la ajutorul intre vecini,dar eu mai am o problema care a aparut doar de astazi,sau cel putin doar astazi am tras atentia,deci maxim de ieri,in turnir nu primesc punctele de cunoastere,relicvele e totul ok,dar punctele de cunoastere le castig dar nu se...
  14. Florea26

    Feedback Discuții versiunea 1.23 + Vrăjitoare și Dragoni

    daca tot vb de versiuni nu ar fi rau sa mai apara o optiune/loc unde sa poti stoca cladirile inainte sa le vinzi,nu de alta dar este destul de nasol pentru ce-i care cumpara cladiri...nu ar fi rau si un targ de licitatii,unde sa poti licita cladirile care le vand alti jucatori...nu ar fi rau si...
Sus