• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de ElfMagicA

  1. Acceptare marfuri sensibile si magice

    La zodiacul de toamna contoarul nu aduna deloc marfurile sensibile si magice desi in topic spune ca da De asemenea se modifica constant numarul de puncte pentru liga de argint (aur). Asa trebuia sa fie?
  2. obtinere planuri regale

    in afara de turniruri cum se mai pot obtine planuri?
  3. Reducere 10%

    La mine nu merge reducerea. Inaintw o parcela costa 1000 diamante si acum e la fel. Nu o pot cumpara.
  4. Cumul de bonusuri

    daca ai doua unitati dezlantuite 125% este acelasi lucru cu a avea una 250%?
  5. Negustor aerian

    Am facut-o. Le-am asezat. Multumesc. Banuiam asta dar voiam confirmarea, sa nu resetez cronometrul degeaba. Acum este tot pe maxim si in spatiul gol am pus o cladire culturala. Multumesc pentru idei
  6. Negustor aerian

    Am tot setul. De ce nu primesc toate recompensele lui pe maxim?
  7. Lamurire turnir

    Daca la un turnir participa 5 membrii ai unei echipe si deschid 5 cufere castiga mai multe recompense decat daca ar participa 10 membrii deschizand aceleasi 5 cufere????
  8. Rune

    Runele se obtin aleator la finalizarea unei provincii sau tipul de runa obtinut depinde de tipul provinciei cercetate?
  9. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1. Cladire recompensa Woodelvenstock 26.06.2018 2. Carnaval
  10. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1.Ascensiunea lui Eldrasil 25.09.2017 2.Marsul turmelor. 21.07.2017
  11. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1 solstitiul de vara 3.08.2016 2. ninsoarea 28.03.2017 3.Cultul phoenixului15.03.2018
  12. Concurs Mărțișor

    finalul.....un nou inceput
  13. Concurs 1 Decembrie 2018

    Ce as putea spune mai mult decat "poetul necuvintelor"? Doamne, apără poporul român. Ai grijă de el şi apără-l! El este al tău cu blândeţea lui de miel şi cu răbdarea lui de taur cu omenia lui de floare de zăpadă ce se vede pe geam, Doamne, pe fereastră şi pe libertate!
  14. Concurs Magia Toamnei

Sus